Szukaj
Kontakt
0Koszyk
Możemy pomóc? Zadzwoń 507-237-287
wszystkie kategorie
Strona główna » Automatyka Domowa » Wideodomofony » Wideodomofony BCS/Dahua » Monitory do wideodomofonów BCS/Dahua

Monitory do wideodomofonów BCS/Dahua

Monitory do wideodomofonów BCS/Dahua

W tym dziale znajdziesz nowoczesne monitory do systemów wideodomofonów od producentów BCS i Dahua. Oferujemy m.in. urządzenia z modułem głośnomówiącym i dotykowym ekranem, pozwalającym na prostą, intuicyjną obsługę systemu. Monitory dostępne są zarówno z interfejsami w języku polskim, jak i angielskim. Tego rodzaju modele montowane są natynkowo, a cały system można wyposażyć w kilka monitorów.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Jakie możliwości daje monitor do domofonu BCS z interkomem audio?

 

System wykorzystujący monitor BCS to niezwykle wygodne rozwiązanie. Urządzenie pozwala m.in na wyświetlanie obrazu z kamer IP – do jednego monitora można podpiąć nawet kilkadziesiąt kamer. Instalacja, w której znajduje się więcej niż jeden monitor do wideodomofonu pozwala również na połączenie audio pomiędzy urządzenia za pomocą interkomu. Z kolei wizerunek osób stojących przy stacji bramowej może być automatycznie zapisywany na karcie pamięci SD. W trakcie śledzenia obrazu na monitorach marki BCS użytkownik może też dowolnie zmieniać źródło obrazu, przełączając się pomiędzy kamerami. A jeśli chcesz dodatkowo zwiększyć poziom bezpieczeństwa, postaw na monitor do systemu wideodomofonu z funkcją alarmu, pozwalającą na zintegrowanie urządzenia z czujnikami NO/NC.

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu