0
Strona główna1 » Reklamacje i zwroty
KategorieProducenci

Szukaj

alt
alt

Opinie o produktach

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty prosimy wysyłać na adres:


Zabezpieczenia Poznan Marcin Janczewski
ul. Dąbrowskiego 185
60-594 Poznań

 

Oferujemy wydłużony czas na zwrot towaru. Liczymy 21 dni od daty odbioru przesyłki przez klienta. Masz 21 dni na przetestowanie sprzętu tak by zakup był jak najbardziej świadomy i przemyślany.
 

Warunkiem zwrotu jest odesłanie towaru w idealnym stanie wraz z opakowaniem i ustawieniami fabrycznymi tak by sprzęt wrócił do nas w stanie nienaruszonym.

W przypadku gdy minie 21 dni i nie znajdziesz kartonika możesz zaproponować nam zwrot towaru z naruszonym towarem. Wówczas przyjmujemy towar do siebie jako poserwisowy i w momencie sprzedania sprzętu po niższej cenie otrzymasz zwrot pieniędzy.

W tym przypadku procedura zwrotu może się wydłużyć, jednak obsługujemy firmy monterskie i klienci często pytają o sprzęt powystawowy w niższej cenie, czyli jest duża szansa, że sprawa zostanie załatwiona sprawnie i szybko. 

W zamówieniach od 500 zł otrzymujesz bezpłatny zwrot do nas, czyli zamawiamy kuriera który odbierze od Ciebie uszykowaną przesyłkę i dostarczy do naszego salonu w Poznaniu. 
 

W większości przypadków poniżej kwoty 500 zł staramy się podchodzić elastycznie i również pokrywamy koszty zwrotu w dwie strony. Prosimy do nas zadzwonić lub napisać maila, a zapewniamy, że znajdziemy kompromis.
 Kiedy otrzymujemy zwrot towaru, tego samego dnia wysyłamy mailem lub listownie korektę faktury lub paragonu do klienta. Po otrzymaniu zdjęcia ze skanem wykonujemy tego samego dnia lub maksymalnie do trzech dni zwrot gotówki na konto. W sytuacjach bardzo pilnych gdy klienta goni czas wysyłamy przelew natychmiastowy.


 

Prosimy do przesyłek włożyć kartkę ze swoimi danymi oraz numerem telefonu wraz z numerem konta bankowego do zwrotu gotówki.
 

Nie wymagamy wypełniania skomplikowanych formularzy. Po prostu napisz do nas, że rezygnujesz, a nie będziemy pytać dlaczego tylko wykonujemy przelew czyli to co do nas należy.
Salon firmowy z dużym magazynem i parkingiem:


PON-PT w godzinach 9.00 - 17.00
 

Zadzwoń lub napisz do nas: 


+48 789 062 111 / biuro@zabezpieczeniapoznan.pl Mikołaj
+48 507 237 287 / hurt@zabezpieczeniapoznan.pl Bartek

+48 720 859 090 / sklep@zabezpieczeniapoznan.pl Marcin
 

61 4152775 stacjonarnie

 


Przejdź do strony głównej