Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie
Strona główna » Camsat
Szukaj

Camsat

Camsat

Systemy do montażu bezprzewodowego kamer CCTV.

W ofercie urządzenia na 2.4 / 5.8 ghz umożliwiające podpięcie bezprzewodowe systemu kamer telewizji przemysłowe.

Dzięki ofercie sklepu ZabezpieczeniaPoznan.pl każdy ma możliwość nabycia wysokiej klasy rozwiązań marki Camsat. To aktualnie jeden z rynkowych liderów w zakresie bezprzewodowych systemów transmisji wideo. Okazują się one przydatne między innymi w kontekście budowania profesjonalnego monitoringu. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki asortyment, który uwzględnia przede wszystkim różne warianty transmiterów. Cechuje je stabilność działania – nawet w trudnych warunkach.

Oszczędności na okablowaniu i pracy włożonej w położenie instalacji elektrycznej są wymierne.

Dla firm instalacyjnych przewidzieliśmy indywidualne warunki cenowe.

Elementy są tak wykonane, aby pracowały bez zakłóceń tam, gdzie ryzyko ich wystąpienia jest znaczne. Systemy Camsat CCTV sprawdzają się w obiektach przemysłowych i w lokalizacjach, gdzie pracuje wiele urządzeń elektronicznych. Dostępnych jest wiele kanałów wideo, co pozwala uzyskać pełnowartościowy monitoring w ramach jednej instalacji – jej zakres można skalować w zależności od aktualnych potrzeb. Wydajne nadajniki i odbiorniki z antenami dookólnymi zapewniają niski wskaźnik opóźnienia transmisji.

System Camsat Wireless CCTV, czyli innowacje dla bezpieczeństwa

Dzięki dużej mobilności dozór wizyjny w oparciu o moduły bezprzewodowe da się szybko zamontować i czynności te zajmują niewiele czasu. Tym samym Klient może poczuć się bezpiecznie, a obiekt będzie pod skuteczną kontrolą. Moduły takie jak Metronic Camsat HD są łatwe w konfiguracji, a ich codzienna obsługa nie sprawi problemów nawet laikom bez doświadczenia. Na pytania z tym związane chętnie odpowiemy.

Posiadamy cały obecny cennik producenta.

Marka Camsat – sklep ZabezpieczeniaPoznan.pl poleca

Gwarantujemy naszym Partnerom wsparcie techniczne i fachowe doradztwo. Wszystko po to, aby zakupione elementy bezprzewodowego monitoringu sprawdziły się doskonale w tych lokalizacjach, w jakich mają być zainstalowane. Jeśli chodzi o produkty firmy Camsat, cennik wyróżnia je pozytywnie na tle wielu osiągalnych alternatyw. Duża siła nadajników sprawia, że moduły radzą sobie nawet z przesyłem sygnału przez ściany. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wykorzystanie okablowania jest utrudnione lub niemożliwe.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu