+48 789 062 111
+48 507 237 287
61 4152775
0
Strona główna1 » Systemy Alarmowe2 » Czujniki i czujki alarmowe3 » Czujki ruchu bezprzewodowe/czujki ruchu bezprzewodowe Abax
KategorieProducenci

Szukaj

alt
alt

Nasze hity

Opinie o produktach

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Czujki ruchu bezprzewodowe/czujki ruchu bezprzewodowe Abax

Czujki ruchu bezprzewodowe/czujki ruchu bezprzewodowe Abax Czujniki pir czyli klasyczne urządzenia niezbędne dla systemu alarmowego. Warto dobierać solidne czujniki tak by nie załączyły fałszywych alarmów. Czujniki dzielimy na wewnętrzne,zewnętrzne,dualne,kontaktronowe,bariery podczerwieni. Przy doborze urządzeń warto zaznaczyć,że posiadamy w domu lub mieszkaniu pupila,wówczas wybierzemy czujniki odporne na obecność zwierząt. Czujniki dualne zalecane są w pomieszczeniach z kominkiem,w kotłowni,garażu,pomieszczeniach o zmiennych temperaturach. Nigdy nie montujemy czujników wewnętrznych poza pomieszczeniami w narażeniu na warunki atmosferyczne,do tego przeznaczone są czujniki zewnętrzne posiadające odpowiednią obudowę np Dg-85, OD-850 etc. Rynek oferuje szeroką gamę rozwiązań, dzięki którym możliwe jest korzystanie z instalacji alarmowych o wysokim stopniu czułości. Przede wszystkim warto w tym kontekście wymienić różne modele czujników, z których najbardziej podstawowe są czujniki PIR. Pracują w oparciu o technologię podczerwieni, skutecznie wykrywając ruch po załączeniu instalacji. Oczywiście stanowią element systemu, ponieważ są zintegrowane z jego centralą, odpowiedzialną za poprawne działanie całości.

Efektywne czujniki ruchu w najlepszych cenach

Sklep online zabezpieczeniapoznan.pl dysponuje szeroką gamą rozwiązań od cenionych producentów. Należy tutaj wskazać takie marki jak Satel – ta akurat zaliczana jest do ścisłej czołówki na polskim rynku, a jej akcesoria są wykorzystywane zarówno w systemach budowanych na użytek domowy, jak też firmowy. Wysoka czułość sprzętu wynika z zastosowania świetnie zaprojektowanych podzespołów montowanych w sensorach wewnętrznych, zewnętrznych jak też dualnych.

Solidny sensor PIR zawsze w naszym asortymencie

Jedną z istotnych cech rekomendowanych Państwu akcesoriów jest taka ich konstrukcja, aby do minimum ograniczyć zjawisko fałszywych alarmów. Były one dość częste w przypadku czujników starszej generacji, ale aktualnie udaje się je znacząco zredukować. Wpływa na to fakt, że czujniki PIR dostępne obecnie w sprzedaży są świetnie skalibrowane i potrafią między innymi odróżnić ruch domowych zwierząt od aktywności włamywaczy.
 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Tylko nowości
Brak produktów ...