0
Strona główna » Poradniki
KategorieProducenci

Opinie o produktach

Poradniki

System rozpoznawania tablic rejestracyjnych - kamery LPR

W artykule odpowiadamy na kilka istotnych pytań związanych z technologią LPR, m.in.:

  • czy jest to uniwersalny system, respektowany poza granicami Polski?
  • w jakich placówkach kamery LPR najlepiej się sprawdzą?
  • jakie modele szczególnie polecamy?
  • czy kamera LPR wyprze tradycyjne urządzenia monitorujące?

Monitoring Terenów Zielonych – przegląd kamer

Pod hasłem monitoring terenów zielonych znajdujemy takie tereny jak: parki, lasy, ogrody, ogródki działkowe czy okolice nadbrzeżne. Każde z nich charakteryzuje się innym mikroklimatem, dostępem do sieci elektrycznej, czy w końcu zachowaniem się ludzi lub zwierząt. W artykule podejmujemy najważniejsze kwestie w doborze kamer do zastosowania zewnętrznego.

Monitoring domu – o czym musimy pamiętać

„Mój dom jest moją twierdzą”, to polskie przysłowie, jak żadne inne pokazuje jak istotne dla nas jest zabezpieczenie domu. Dom to miejsce odpoczynku, dające poczucie bezpieczeństwa.

Dlatego w obecnych czasach nieodzownym elementem ochrony stały się systemy kamer monitorujących, zapewniające poczucie kontroli nad tym, co się dzieje wewnątrz i wokół domu.

Kamery termowizyjne - bezkontaktowy pomiar temperatury ciała w dobie koronawirusa

Rozprzestrzenianie się koronawirusa na świecie wpłynęło na życie każdego człowieka, na każdą instytucję publiczną, państwową oraz firmy. Gospodarka Polski oraz innych krajów zatrzymała się i dokładnie nie wiadomo, kiedy powróci na swoje wcześniejsze tory. Został wstrzymany ruch zagraniczny - nie można wyjeżdżać poza granicę państwa, w którym obecnie się przebywa. W poniższym artykule przedstawimy propozycję walki z koronawirusem związaną z branżą monitoringu.

Przejdź do strony głównej