Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie

Kamery ANPR

Kamery ANPR

Nowoczesne technologie sprawiają, że rozwój elektroniki daje coraz większe możliwości. Jeśli szukasz sprawdzonego sprzętu, to doskonałym rozwiązaniem są kamery ANPR. Ich nazwa pochodzi od angielskich słów - Automatic Number Plate Recognition i oznacza automatyczne rozpoznawania tablic rejestracyjnych. Skrót ten stosowany jest też zamiennie z LPR (License Plate Recognition). W naszym asortymencie znajdziecie zarówno kamery LPR, jak i ANPR pochodzące od sprawdzonych producentów.

Kamera do rozpoznawania tablic rejestracyjnych

Urządzenia elektroniczne dostępne w naszym sklepie internetowym są niezwykle funkcjonalne i sprawdzą się na parkingach, płatnych drogach, lotniskach, a także w wielu innych miejscach, w których konieczna jest kontrola wjeżdżających i wyjeżdżających pojazdów.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Producent

Kamery LPR Hikivision to modele, które poza stałą kontrolą monitorowanego obszaru mają również szereg innych funkcji. Do najbardziej charakterystycznych należą te umożliwiające identyfikacją pojazdów. Modele Hikivision posiadają funkcję ANPR, która umożliwia rozpoznawanie tablic rejestracyjnych w pojazdach, które pojawiają się na monitorowanym obszarze i poruszają z prędkością nie wyższą niż 120 km/h.

Szeroki zakres funkcji urządzeń ANPR

W zależności od modelu, urządzenia mogą zapamiętać nawet do dwóch tysięcy tablic rejestracyjnych. Co więcej, mając je w swojej bazie można stworzyć dwie listy - białą oraz czarną. Na ich podstawie kamera LPR rozpoznaje czy dany pojazd może wjechać na dany teren, czy nie. Jednak to nie wszystko, ponieważ tworzenie tego typu list daje jeszcze większe możliwości. Niezwykle wygodne jest zaprogramowanie systemu tak, aby brama automatycznie otwierała szlaban po rozpoznaniu pojazdu z białej listy, a także uruchomienie alarmu po pojawieniu się samochodu z czarnej.

Komfort i bezpieczeństwo z modelami Hikivision

Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych to tylko jedna z wielu funkcji jakie posiadają opisane powyżej modele. Wysoka rozdzielczość umożliwia bezproblemową identyfikację samochodów, a także zapewnia wyraźny obraz na nagraniach.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu