JESTEŚMY NA YOUTUBE SPRAWDŹ
Szukaj
Kontakt
0Koszyk
Możemy pomóc? Zadzwoń 507-237-287
wszystkie kategorie
Najczęściej wybierane

FAQ

 1. W kartoniku z kamerą brakuje kilku części - czy możecie je dosłać?


  Jeśli w Twojej przesyłce brakuje elementów, zadzwoń na dowolny numer telefonu widoczny w sklepie lub napisz do nas na sklep@zabezpieczeniapoznan.pl. Wszystkie przesyłki, szykowane są pod okiem kamer do monitoringu. Dzięki temu mamy pełny wgląd do pracy magazynu i etykiet kurierskich. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest aby Twój towar dotarł szybko, kompletny i w idealnym stanie. Dokładamy starań, aby cała praca magazynu odbywała się z pełną precyzją i zaangażowaniem. Przesyłki są skanowane i zapisywane w systemie. Dzięki temu możemy uniknąć pomyłek i szybciej wyłapać błędy. Przesyłki kurierskie staramy się odpowiednio solidnie zabezpieczyć, tak aby wrażliwa elektronika dotarła do Ciebie w całości. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie dostawy towaru, niezwłocznie skontaktuj się z nami pod dowolnym numerem telefonu widocznym na sklepie lub poinformuj nas mailowo zabezpieczeniapoznan.pl.
   

   

 2. Czy produkt można odebrać osobiście?

   

  Zabezpieczenia Poznań to 200 metrowy salon stacjonarny z zabezpieczeniami i ekspozycją towaru.
   

  Na miejscu spotkasz kilku doradców technicznych i  niezależne pomieszczenie z kamerami demo na żywo do porównania na kilku monitorach. 
   

  Jeśli wolisz konsultację mailowe lub telefoniczne, prowadzimy również dobrze prosperujący sklep internetowy zapewniający dostawę na terenie całej Polski, zazwyczaj w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Większość wysyłek zamówionych do godziny 14-15, wysyłanych jest tego samego dnia, maksymalnie w następnym dniu. Jeśli realizacja może się przedłużyć, dołożymy starań aby niezwłocznie poinformować Cię o tym.
   

  Nasz punkt stacjonarny, mimo, że jest 1,5 km od ścisłego centrum miasta, oferuje darmowy parking na kilka samochodów dla klientów. Z pewnością zawsze znajdzie się wolne miejsce postojowe.
   

  Aktualnie zabezpieczenia Poznań proponują darmową dostawę dla wszystkich wysyłek od kwoty 35 zł, niezależnie  jaki produkt kupujesz. Dostawa produktów jest starannie szykowana, dokładnie i starannie pakowana pod okiem kamer CCTV na naszym magazynie podręcznym, który mamy na miejscu.

   

 3. Jak długo trwa gwarancja na produkt?


  Zabezpieczenia Poznań wychodzą w stronę klienta i oferują zazwyczaj gwarancje na okres 24 lub 36 miesięcy. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak długa jest gwarancja na wskazane przez Ciebie produkty, możesz to zobaczyć z poziomu karty produktu lub jeśli nie możesz znaleźć informacji, zadzwoń lub napisz do nas. Oferujemy taki sam okres gwarancyjny dla klienta indywidualnego, oraz firmowego kupującego towar na fakturę VAT.
   

   

 4. Czy instrukcja obsługi urządzenia jest dostępna w formacie PDF?


  Zdajemy sobie sprawę, że w ofercie posiadamy zarówno proste systemy zabezpieczeń jak i skomplikowane i bardzo zaawansowane zabezpieczenia. Sprzęt, który posiadamy w ofercie, posiada instrukcje obsługi, natomiast dla osób bardziej wymagających stworzyliśmy na kanale firmowym zabezpieczenia Poznań poradniki wideo i podłączenia konfiguracyjne od zera. Oprócz powyższych służymy pomocą techniczną i mailową w razie kłopotów przy uruchomieniu i montażu. Systemy zabezpieczeń dobieramy i konfigurujemy już od 9 lat, co pozwala nam doskonale znać oferowany towar.
   

   

 5. Czy jest gwarancja jest na produkty?


  Zabezpieczenia Poznań, proponują tylko sprzęt nowy i oryginalny. Oznacza to, że produkty są z autoryzowanej Polskiej dystrybucji i wszystkie towary posiadają odpowiednie atesty, deklaracje zgodności oraz gwarancje producenta. Jeśli oferujemy produkty ze zwrotu lub ekspozycji, warunki są indywidualnie zaznaczone, są to jednak bardzo rzadkie wyjątki i z pewnością w opisie i tytule przedmiotu znajdziesz informacje na temat takiego towaru.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu