Specjaliści w doborze Zabezpieczeń Hikvision / Dahua od 2014 roku
Kontakt
0Koszyk
Możemy pomóc? Zadzwoń 507-237-287
Strona główna » Rankingi » Ranking wideodomofonów - TOP 10

Ranking wideodomofonów - TOP 10

Ranking wideodomofonów - TOP 10 Data dodania: 19-01-2024

Wideodomofony to idealne urządzenia do mieszkań i domów, dzięki którym domownicy będą czuli się bezpiecznie. Wideodomofon pozwala kontrolować osoby, które chcą wejść na naszą posesję. Urządzenie pozwala na komunikację dźwiękową z osobą, która chce wejść do budynku oraz przekazuje obraz z kamery. W poniższym artykule przedstawimy ranking najlepszych wideodomofonów w 2024 roku oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów.
 

Ranking wideodomofonów top10

 

Ranking wideodomofonów 2024 - Top 10


 

Miejsce Zdjęcie Nazwa Nasza ocena Cena Zobacz więcej
pozycja1
Wideodomofon-WiFi-5TECH-VERUS-One(B)/84225
Wideodomofon do domu jednorodzinnego WiFi 5TECH VERUS One(B)/84225 alt 1470,00zł

Zobacz w sklepie

pozycja2
wideodomofon-2zyly-5tech-82225-VIRGOOne-B
Cyfrowy wideodomofon 2-żyłowy 5TECH seria TWIN, Monitor 7" WIFI OBSŁUGA TELEFONEM FURTKA I BRAMA alt 1740,00zł

Zobacz w sklepie

pozycja3
wideodomofon-wifi-5tech-verus-82228
Wideodomofon natynkowy WiFi 5Tech Verus 84228 szyfrator, kąt 160°, czytnik zbliżeniowy Aplikacja Tyua alt 1635,90zł

Zobacz w sklepie

pozycja4
Wideodomofon-vidos-x
Wideodomofon WIFI Vidos X M11W-X + S12D FullHD Android Podczerwień MicroSD alt 1635,900zł

Zobacz w sklepie

pozycja5
wideodomofon-5tech-2xverus-w-84207
Wideodomofon WIFI 5tech 2xVerus(W) 10" 84207 FullHD Telefon Podczerwień MicroSD

 

alt

2790,00zł

Zobacz w sklepie

pozycja6
wideodomofon-hikvision-kis604-eu
Wideodomofon Hikvision IP ze stacją bramową DS-KV8113-WME1 alt 1599,00zł

Zobacz w sklepie

pozycja7
ideodomofon-hikvisiob-kis603-all
Zestaw videodomofon Hikvision DS-KIS603-P + karta 32 Gb alt 1179,00zł

Zobacz w sklepie

pozycja8
wideodomofon-hilook
Wideodomofon HiLook IP-VIS-PRO-W Zestaw WiFi Switch POE Podczerwień Mifare MicroSD Kąt 129° alt 1199,00zł

Zobacz w sklepie

pozycja9
wideodomofon-5tech-verus-2xverus7-84225-2
Wideodomofon dwurodzinny 5TECH na 2 monitory VERUS ONE(B) ze stacją na kod i czytnik zbliżeniowy  alt 2470,00zł

Zobacz w sklepie

pozycja10
Wideodomofon biały zestaw Hikvision WiFi 7
Wideodomofon Hikvision IP ze stacją bramową DS-KV8113-WME1 i białym monitorem alt 1699,00zł

Zobacz w sklepie

 

 

Wideodomofon co to za urządzenie?


 

 

Wideodomofon to urządzenie, które pozwala na komunikację z osobą, która chce wejść do naszego budynku lub na naszą posesję. Wideodomofony udostępniają nie tylko dźwięk, ale i również obraz. Zestaw najczęściej składa się ze stacji bramowej, która posiada kamerę i jest montowana przy wejściu do budynku lub przy wjeździe na posesję oraz z monitora, który montowany jest w mieszkaniu. Wideodomofon pozwala nam z dokładnością przyjrzeć się osobie, która znajduje się za furtką lub bramą. Z mieszkania możemy sterować wideodomofonem i sterować opcją otwarcia drzwi, furtki czy bramy. Takie urządzenie stanowi podstawę wyposażenia każdego mieszkania oraz domu, ponieważ zapewnia ono niezwykłe bezpieczeństwo mienia oraz domowników. Wideodomofon z kamerą to nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli monitorować nasze mienie przed niepożądanymi osobami.

 

 

Jak działa wideodomofon?


 

 

Wideodomofon działa jak domofon z tym że dodatkowo przesyła obraz. Dźwięk przesyłany jest dwukierunkowo - czyli osoba, która znajduje się przed budynkiem słyszy domownika oraz domownik słyszy osobę, która znajduje się przed wideodomofonem. Natomiast obraz przesyłany jest jednokierunkowo - czyli domownicy mogą oglądać to co znajduje się na zewnątrz, natomiast osoba znajdująca się przed wideodomofonem nie widzi co się dzieje w budynku. Wideodomofon pozwala nam sprawdzić kto znajduje się przed naszą posesją, przeprowadzić z naszym gościem komunikację dźwiękową, zobaczyć obraz z kamery oraz otworzyć drzwi, furtkę czy bramę.

 

wideodomofon-przewodowy-bezprzewodowy

 

Wideodomofon bezprzewodowy czy przewodowy?


 

Zastanawiasz się nad sposobem połączenia wideodomofonu, który wideodomofon sprawdzi się najlepiej w Twoim domu? niestety w tym przypadku musimy pójść na kompromis między łatwością, bezinwazyjnością instalacji a bezawaryjnością. 


Wideodomofon bezprzewodowy - cechy, zalety i wady

 

Wideodomofon Wifi to idealne rozwiązanie dla posesji, w których nie ma możliwości poprowadzenia kabli. Często klienci posiadają już wykończony podjazd i nie chcą bawić się w następne remonty. Dlatego wybierają wideodomofon IP, który podłączony jest do sieci komputerowej. Zaletą takiego bezprzewodowego wideodomofonu jest możliwość zarządzania za pomocą smartfona. Wideodomofon bez kabli posiada specjalną aplikację mobilną, która umożliwia podgląd obrazu z kamery wideodomofonu w czasie rzeczywistym na telefonie, odtwarzanie nagrań i powiadomień, sterowanie furtką oraz prowadzenie rozmów z osobą dzwoniąca w każdym miejscu na świecie. Aplikacja mobilna wymaga dostępu do Internetu.

 

Wideodomofon przewodowy - cechy, zalety i wady
 

Wideodomofon po kablach to pewne i bezawaryjne rozwiązanie. Natomiast należy liczyć się z koniecznością poprowadzenia kabli w ogrodzeniu oraz w domu. Jest to idealna propozycja dla klientów, którzy są w trakcie budowy lub remontu posesji. Zaleca się wybór wideodomofonów przewodowych, ponieważ wideodomofony bezprzewodowe mają często problemy z zasięgiem.

 

Na jakiej wysokości zamontować wideodomofon?

 

Na jakiej wysokości zamontować wideodomofon?


 

Stacja bramowa, czyli panel zewnętrzny wideodomofonu najczęściej montowany jest na wysokości ok. 1,6m. Montowanie wideodomofonu nie będzie miało sensu, jeśli umieszczony zostanie poniżej wskazanej wysokości. Panel zewnętrzny ma za zadanie pokazać domownikom obraz osoby, która znajduje się przed ich posesją. Dlatego wysokość ok. 1,6m to idealna propozycja, dzięki której domownicy będą widzieć twarz gościa.

 

Gdzie kupić wideodomofon?
 

Wideodomofony są powszechnie dostępne w sklepach branżowych, które zajmują się monitoringiem. Takie urządzenia można zakupić również w serwisie Allegro oraz w sklepach internetowych. W obecnych czasach monitoring domu, jak i wideodomofony można również znaleźć w supermarketach i sklepach budowlanych z akcesoriami do wyposażenia domu. Natomiast warto zwrócić się z pomocą do firm, które zajmują się monitoringiem już od wielu lat, jak np. sklep internetowy www.zabezpieczeniapoznan.pl. W tym sklepie można znaleźć zarówno wideodomofon z aplikacją na telefon, jak i starsze modele. Wykwalifikowani pracownicy pomogą wybrać najlepszy wideodomofon dla najbardziej wymagających klientów.

 

Wideodomofon ile kosztuje?
 

Wideodomofony najwyższej generacji i wysokiej jakości można zakupić w przedziale cenowym 1200-2300zł. Ceny takich urządzeń różnią się też w zależności od tego, czy jest to wideodomofon bezprzewodowy czy przewodowy. Wyróżnikiem cenowym jest również funkcja domu jednorodzinnego czy wielorodzinnego. Dodatkowo im lepsze właściwości kamery w panelu zewnętrznym np. rozdzielczość, kąt nagrywania, podświetlenie czy widoczność w nocy tym większa cena. Tak samo cena wzrasta np. przy lepszej matrycy monitora.

 

 

Wideodomofon jak podłączyć?
 

Podłączenie wideodomofonu nie wymaga dużej znajomości sprzętu. Instrukcje oraz tutoriale można znaleźć w sieci lub na stronach producentów. Natomiast zamontowanie wideodomofonu wymaga większej pracy. Najlepiej jest zatrudnić firmę monterską, która w wykwalifikowany sposób zamontuje i podłączy każdy wideodomofon, czy to jest przewodowy czy bezprzewodowy.

 

ranking wideodomofonów TOP10

 

Najlepsze wideodomofony - ranking TOP10


 

 

 

1. Wideodomofon 5TECH VERUS(B)/84225 z szyfratorem/czytnikiem

 

Najważniejsze cechy to rozdzielczość obrazu FullHD 1920x1080p, możliwość otwierania furtki zbliżeniowo lub odciskiem palca, dotykowy, multimedialny ekran LCD 7" z wbudowanym modułem WIFI, możliwość odbierania połączeń z telefonu za pomocą darmowej aplikacji Tuya Smart, podgląd zdjęć i filmów zarejestrowanych na karcie microSD do 128GB monitora, możliwość otwierania furtki i bramy z monitora i osobistego telefonu. Możliwość rozbudowa całego zestawu do 2 stacji bramowych, 6 monitorów oraz 2 kamer, szeroki kąt widzenia 140 stopni, wysoka klasa szczelności IP65 chroniąca całkowicie przed wnikaniem pyłu i silnymi strumieniami wody, nowoczesny i ponadczasowy design.

 

 

W skład zestawu wideodomofonu 5tech wchodzi:

 

 • Stacja bramowa 5tech 84225 z kamerą 2 Mpx FullHD oraz wbudowanym zamkiem szyfrowym i czytnikiem zbliżeniowym

 • Monitor wewnętrzny 5tech Verus One 7" umożliwiający sterowaniem furtki i bramy, podgląd obrazu z kamery oraz zdalnym dostępem poprzez aplikację na smartfonie

 • 2 x zasilacz 230V/12V, który umożliwia zasilenie monitora i stacji bramowej

 • 4 x brelok RFID 125KHz

 • Przewody montażowe

 • Zestaw montażowy

 • Uchwyt ścienny na monitor

 • Instrukcja
   


 

2. Wideodomofon dwużyłowy WIFI 5tech Monitor 7" Verus One(B) Stacja 82225 FullHD Android iOS Czytnik Kart RFID MicroSD 

 

Największym atutem wideodomofonu dwużyłowego jest możliwość połączenia całej instalacji za pomocą jedynie dwużyłowego kabla, co umożliwia stworzenie nowoczesnego systemu wideodomofonowego na istniejącej infrastrukturze kablowej. Dodatkowo, zasilanie monitora pozwala na podłączenie innych urządzeń (takich jak stacja bramowa czy elektrozaczep) bezpośrednio do niego, co pozwala na osiągnięcie znacznych odległości komunikacyjnych do 300 metrów.

Najważniejsze cechy to rozdzielczość obrazu 2Mpx 1920x1080p Full HD, nowoczesny dotykowy, płaski ekran LCD 7", wbudowany moduł WIFI, możliwość zdalnego odbierania połączeń, podglądu za pomocą darmowej aplikacji Tuya Smart podgląd zdjęć i filmów zarejestrowanych na karcie microSD do 128GB monitora, możliwość otwierania furtki i bramy z monitora i osobistego telefonu, panel zewnętrzny wyposażony w podświetlaną klawiaturę (szyfrator) oraz czytnik breloków zbliżeniowych, możliwość rozbudowa całego zestawu do 2 stacji bramowych, 6 monitorów oraz 2 kamer, szeroki kąt widzenia 140 stopni, wysoka klasa szczelności IP65 chroniąca całkowicie przed wnikaniem pyłu i silnymi strumieniami wody, nowoczesny i ponadczasowy design.

 

 

W skład zestawu wideodomofonu 5tech wchodzi:

 

 • Stacja bramowa 5tech 82225 z kamerą 2 Mpx FullHD oraz wbudowanym zamkiem szyfrowym i czytnikiem zbliżeniowym

 • Monitor wewnętrzny 5tech Virgo One 7" IPS umożliwiający sterowaniem furtki i bramy, podgląd obrazu z kamery oraz zdalnym dostępem poprzez aplikację na smartfonie

 • Zasilacz 230V/12V, który umożliwia zasilenie monitora

 • 4 x brelok RFID 125KHz

 • Przewody montażowe

 • Zestaw montażowy

 • Uchwyt ścienny na monitor

 • Instrukcja
   


 

 

3. Wideodomofon do domu natynkowy WiFi 5Tech Verus 84228 Podświetlany szyfrator, kąt widzenia 160°, czytnik zbliżeniowy Aplikacja Tyua

 

Nasz wideodomofon 5Tech to wyjątkowe połączenie innowacyjnej technologii i eleganckiego designu, oferujące najwyższą jakość obrazu dzięki rozdzielczości 2Mpx Full HD oraz 10-calowemu płaskiemu ekranowi dotykowemu LCD IPS.

Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi oraz darmowej aplikacji Tuya Smart, użytkownicy mogą zdalnie odbierać połączenia i podglądać obraz, a także przeglądać zarejestrowane zdjęcia i filmy na karcie microSD do 128GB. Funkcja otwierania furtki i bramy zarówno z monitora, jak i osobistego telefonu, zapewnia dodatkową wygodę. Dodatkowo, wbudowany czytnik zbliżeniowy MiFare 13,56 MHz oraz możliwość rozbudowy zestawu do 2 stacji bramowych, 6 monitorów i 2 kamer sprawiają, że nasz wideodomofon jest kompleksowym rozwiązaniem dla każdego domu lub biura. Z szerokim kątem widzenia 160 stopni, wysoką klasą szczelności IP65 oraz nowoczesnym, ponadczasowym designem, nasz produkt zapewnia nie tylko doskonałą funkcjonalność, ale także estetykę i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

 

 

W skład zestawu wideodomofonu 5tech wchodzi:

 

 • Stacja bramowa 5tech 84228 z kamerą 2 Mpx FullHD z automatycznie podświetlą klawiaturą

 • Monitor wewnętrzny 5tech Verus One 10" z zdalnym dostępem poprzez aplikację z systemem android / iOS

 • 2x Zasilacz sieciowy 230V AC/12V

 • Uchwyt do monitora

 • Przewody i elementy montażowe
    

4. Wideodomofon WIFI Vidos X M11W-X + S12D FullHD Android Podczerwień MicroSD

 

VIDOS X to seria wideodomofonów analogowych klasy PREMIUM, oferująca doskonałą jakość i funkcjonalność. Wyróżniają się rozdzielczością obrazu Full HD 2Mpx, 7-calowym płaskim ekranem LCD oraz szerokim kątem widzenia 130 stopni. Dzięki wbudowanemu WiFi i aplikacji Vidos X, użytkownicy mogą zdalnie kontrolować połączenia i podglądać nagrania z microSD do 128GB. Dodatkowe funkcje to podświetlana klawiatura na panelu zewnętrznym, detekcja ruchu, oraz możliwość rozbudowy zestawu. Odporność na warunki atmosferyczne jest zapewniona przez klasę szczelności IP66. Całość prezentuje nowoczesny design.

 

 

W skład zestawu wideodomofonu VidosX wchodzi:

 

 • Stacja bramowa Vidos S12D z kamerą 2 Mpx FullHD, wbudowanym podświetlaniem nocnym, automatycznie podświetlą klawiaturą

 • Monitor Vidos M11W-X pozwala na sterowanie furtką i bramą, podgląd obrazu z kamery oraz zdalny dostęp przez aplikację Vidos na smartfonach z systemami Android/iOS.

 • Zasilacz DIN 230V AC/14,5V DC

 • Przewody montażowe

 • Zestaw montażowy

 • Uchwyt ścienny na monitor

 • Instrukcja
    

5. Wideodomofon WIFI 5tech z dwoma dużymi monitorami Verus(W)10" i stacją 84207 FullHD Telefon Podczerwień MicroSD

 

Jednorodzinny zestaw wideodomofonowy marki 5TECH z dwoma monitorami LCD 10" posiada możliwość zdalnego odbierania połączeń, podglądu, wideorozmowy między pokojami (interkom), rozbudowy system aż do 6 monitorów. Dodatkowo przekazując sygnał można otworzyć lub zamknąć furtkę/bramę z innego pokoju.

Wideodomofon został wyposażony w stację bramową z kamerą o rozdzielczość 2Mpx 1920x1080p Full HD z szerokim kątem widzenia 140 stopni, dotykowy ekran LCD 10", wbudowany moduł WIFI. Posiada możliwość zdalnego odbierania połączeń, podglądu za pomocą darmowej aplikacji Tuya Smart, podglądu zdjęć i filmów zarejestrowanych na karcie microSD do 128GB monitora, możliwość otwierania furtki i bramy z monitora i osobistego telefonu. Panel zewnętrzny wyposażony został dodatkowo w podświetlaną klawiaturę (szyfrator) oraz czytnik breloków zbliżeniowych. Istnieje możliwość rozbudowa całego zestawu do 2 stacji bramowych, 6 monitorów oraz 2 kamer. Wysoka klasa szczelności IP65 chroni całkowicie przed wnikaniem pyłu i silnymi strumieniami wody.

 

 

W skład zestawu wideodomofonu 5tech wchodzi:

 

 • Stacja bramowa 5tech 84207 z kamerą 2 Mpx FullHD, wbudowanym promiennikiem podczerwieni, automatycznie podświetlą klawiaturą i czytnikiem zbliżeniowym

 • 2x monitor wewnętrzny 5tech Verus 10", umożliwiającego sterowaniem furtki i bramy, podgląd obrazu z kamery oraz zdalnym dostępem poprzez aplikację Tuya na smartfonie

 • 2 x zasilacz 230V/12V, który umożliwia zasilenie monitora i stacji bramowej

 • 4 x brelok RFID 125KHz

 • Przewody montażowe

 • Zestaw montażowy

 • Uchwyt ścienny na monitor

 • Instrukcja
   


 

6. Wideodomofon Hikvision IP ze stacją bramową DS-KV8113-WME1 

 

Jest to jednorodzinny zestaw wideodomofonowy IP marki Hikvision. Monitor pozwala na komunikację z zewnętrzną stacją bramową oraz na wyświetlanie obrazu z kamery panelu zewnętrznego.
Model DS-KH8350-WTE1 monitora posiada mechaniczny przycisk zwalniający elektrozaczep w bramie.
Urządzenie wyposażone zostało w slot na kartę SD (max. 32Gb), dzięki czemu cechuje się możliwością archiwizacji materiału audio-wideo. 
Dotykowy ekran o rozdzielczości 1024×600 pikseli, który wyświetla przejrzysty obraz wysokiej jakości,
Urządzenie posiada wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia komunikację bezprzewodową,
Konstrukcja obudowy monitora wykonana została z duraluminium anodyzowanego i szkła hartowanego która ochrania dotykowy i siedmiocalowy ekran LCD.

 

 

W skład zestawu wchodzi:

 

 • Stacja bramowa z kamerą 2 Mpx FullHD oraz czytnikiem zbliżeniowym, umożliwiająca komunikację głosową oraz otwarcie bramy za pomocą karty lub breloka

 • Monitora wewnętrznego z 7-calowa matryca TFT 1024x600p, umożliwiającego sterowanie otwarciem bramy, podgląd obrazu z kamery oraz zdalnym dostępem poprzez aplikację na smartfonie

 • Karta microSD 32 Gb do prowadzenia zapisu nagrań wideodomofonu w przypadku naszej nieobecności

 • Switch PoE do połączenia zestawu za pomocą przewodu UTP

 • 3x Breloki zbliżeniowe do otwierania zamka poprzez zbliżenie do czytnika w panelu bramowym.
   


 

7. Wideodomofon zestaw Hikvision DS-KIS603-P + karta 32 Gb 

 

Jednorodzinny zestaw wideodomofonowy IP marki Hikvision w zestawie z szaro-czarnym monitorem LCD 7". Urządzenia znajdujące się w zestawie można połączyć bezprzewodowo - przez WiFi i zasilanie lokalne oraz przewodowo - przez switch PoE i przewód typu skrętka. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mają możliwość okablowania wideodomofonu oraz dla tych osób, które nie mają takiej możliwości. Wideodomofon może pełnić funkcję uproszczonej centrali alarmowej, lub modułu powiadamiania przez obsługę 8 wejść alarmowych. W zestawie znajduje się wysokiej jakości monitor DS-KH6320-WTE1, który posiada system operacyjny Linux oraz menu w języku polskim.

 

 

W skład zestawu wchodzi:

 • Stacja bramowa z kamerą 2 Mpx FullHD oraz czytnikiem zbliżeniowym, umożliwiająca komunikację głosową oraz otwarcie furtki za pomocą karty lub breloka

 • Monitora wewnętrznego z 7-calową matrycą TFT 1024x600p, umożliwiającego sterowanie otwarciem bramy, podgląd obrazu z kamery oraz zdalnym dostępem poprzez aplikację na smartfonie

 • Karta microSD 32 Gb do prowadzenia zapisu nagrań wideodomofonu w przypadku naszej nieobecności

 • 3x Breloki zbliżeniowe do otwierania zamka poprzez zbliżenie do czytnika w panelu bramowym.
   


 

8. Wideodomofon Hikvision HiLook IP-VIS-PRO-W WiFi Switch POE CZytnik Mifare MicroSD Kąt 129°

 

HiLook IP-VIS-Pro to zaawansowany wideodomofon IP, który łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesne technologie. Dzięki rozdzielczości obrazu Full HD oraz dotykowemu ekranowi LCD o przekątnej 7 cali, zapewnia klarowny i wygodny podgląd. Możliwość zdalnego odbierania połączeń oraz podglądu poprzez aplikację Hik-Connect umożliwia monitorowanie domu lub biura z dowolnego miejsca. Dodatkowo, możliwość integracji z systemem alarmowym i monitoringiem IP sprawia, że jest to kompleksowe narzędzie do zapewnienia bezpieczeństwa. Wysoka klasa szczelności IP65 oraz wandaloodporna konstrukcja stacji bramowej z aluminium zapewniają niezawodność i trwałość nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Całość uzupełnia nowoczesny design, który doskonale pasuje do każdego otoczenia.

 

 

W skład zestawu wchodzi:

 • Stacja bramowa DS-KV8113-WME1(C)

 • Monitor wewnętrzny DS-KH6320-WTE1-W

 • Switch PoE DS-3E0105P-E

 • Karta microSD 16GB

 • Karta master do programowania breloków

 • 4 bleloki zbliżeniowe Mifare

 • Zasilacz 12V/2A

 • Kable, przewody, przejściówki połączeniowe


 

9. Wideodomofon dwurodzinny 5TECH VERUS ONE(B) ze stacją 84225-2 na kod i czytnik zbliżeniowy (breloki)

 

Zestaw wideodomofonowy 5tech to idealne rozwiązanie do obsługi dwurodzinnych. Zaletami tego zestawu są: wbudowany czytnik zbliżeniowy RFID, szyfrator, nowoczesny dotykowy, płaski ekran LCD 7", szeroki kąt widzenia 140 stopni, oświetlacz podczerwieni IR do 3m, połączenie monitora do sieci internetowej za pomocą Wi-Fi lub kablem Ethernet, możliwość zdalnego odbierania i podglądu za pomocą darmowej aplikacji Tuya Smart, możliwość otwierania furtki i bramy z monitora, stacji bramowej oraz telefonu, wysoka klasa szczelności IP65 chroniąca całkowicie przed wnikaniem pyłu i silnymi strumieniami wody, obsługa kart microSD max. 128 GB, automatyczne wykonywanie i zapisywanie zdjęć w przypadku braku odpowiedzi na przycisk dzwonka oraz nowoczesny i ponadczasowy design.

 

 

W skład zestawu wchodzi:

 •  2 x płaski monitor 7" LCD Verus One(B)

 • 4 żyłowa stacja bramowa 5tech 84225-2 (dwurodzinna) 

 • 2 x zasilacz 230V/12V, który umożliwia zasilenie monitora i stacji bramowej

 • 4 x brelok RFID 125KHz

 • Przewody montażowe

 • Zestaw montażowy

 • Uchwyt ścienny na monitor

 • Instrukcja
   


 

10. Wideodomofon Hikvision IP ze stacją bramową DS-KV8113-WME1 i białym monitorem 

 

Nowoczesny zestaw wideodomofonowy IP marki Hikvision. Stację bramową oraz monitor, który znajduje się w tym zestawie można połączyć zarówno bezprzewodowo, jak i przewodowo.

 

 

W skład zestawu wchodzi:

 • Stacja bramowa z kamerą 2 Mpx FullHD oraz czytnikiem zbliżeniowym, umożliwiająca komunikację głosową oraz otwarcie bramy za pomocą karty lub breloka

 • Monitor wewnętrzny, umożliwiający sterowanie otwarciem bramy, podgląd obrazu z kamery oraz zdalnym dostępem poprzez aplikację na smartfonie

 • Karta microSD 32 Gb (standardowy zestaw zawiera kartę 16 Gb - my dajemy kartę z dwukrotnie większym miejscem na dane) do prowadzenia zapisu nagrań wideodomofonu w przypadku naszej nieobecności

 • Switch PoE do połączenia zestawu za pomocą przewodu UTP

 • 3x Breloki zbliżeniowe do otwierania zamka poprzez zbliżenie do czytnika w panelu bramowym.
   

 

Oferta naszego sklepu składa się wyłącznie ze sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań dla domu. Nie inaczej jest w przypadku produktów marki 5Tech, które od niedawna figurują w naszym asortymencie. Jako autoryzowany dystrybutor tej marki, możemy zagwarantować Państwu sprzęt najwyższej jakości w przystępnej cenie.

 

 

 

 

Wideodomofony z oficjalnej dystrybucji w Polsce 

Certyfikat-5tech-wideodomofony
Certyfikat autoryzowanego dystrybutora 5tech

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM PRODUKTÓW 5TECH W POLSCE

Oferta naszego sklepu składa się wyłącznie ze sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań dla domu. Nie inaczej jest w przypadku produktów marki 5Tech, które od niedawna figurują w naszym asortymencie. Jako autoryzowany dystrybutor tej marki, możemy zagwarantować Państwu sprzęt najwyższej jakości w przystępnej cenie.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Śledź nasz kanał na Youtube


 

Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na YouTubie gdzie systematycznie zamieszczamy filmy, w których opowiadamy o naszych produktach, przedstawiamy ich zastosowanie, sposób podłączenia i konfiguracji.

 

Wejdź i zobacz nasze poradniki, recenzje i rankingi produktowe.

 

 

Jeszcze nie subskrybujesz naszego kanału YouTubie? zrób to teraz! Będziesz na bieżąco informowany o nowych filmach i dzięki temu nic Cię nie ominie.

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, celem darmowej wyceny i dopasowania idealnego wideodomofonu do domu. Wychodzimy z założenia, że warto przemyśleć system i skutecznie dobierać urządzenia zamiast ponownego zakupu po poprzednio dobieranym systemie na chybił trafił.


 

alt
MIKOŁAJ MEISSNER
Product Manager
alt
MICHAŁ KRÓL
Specjalista ds. sprzedaży

 

 

Tak oceniają nas klienci w popularnych serwisach internetowych

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem procesu składania i realizacji zamówienia, aby spełnić najwyższe standardy obsługi klienta.

 

Komentarze (3)
Michał 05-10-2021 0:00:12
Nareszcie porządna strona z informacjami i kanał na youtube.
Andrzej Namys 05-05-2023 21:21:43
Panowie pomocni w dobraniu odpowiedniego wideodomofonu do mojego bliźniaka. Polecam i jestem zadowolony z zakupu.
Robert Zgierz 25-06-2023 15:15:27
Bezproblemowy zakup i super pomoc,doradztwo.

Przejdź do strony głównej
Masz pytanie ? Problem ? Chcesz zamówić telefonicznie ?
regulamin sklepu internetowego
Zweryfikowany sprzedawca
Copyright 2024 © Zabezpieczenia Poznań Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies m.in w celach: świadczenia usług, personalizacji reklamy, statystyk. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies m.in w celach: świadczenia usług, personalizacji reklamy, statystyk. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
USTAWIENIA
ZGADZAM SIĘ