0
KategorieProducenci

Opinie o produktach

Fotopułapki

Fotopułapki

W jaki sposób obserwować zwierzęta, aby ich nie spłoszyć lub zabezpieczyć teren działki przed niepożądanymi gośćmi? W takim przypadku znakomicie sprawdzą się kamery leśne, fachowo określane jako fotopułapki - niewielkie, ale zarazem bardzo funkcjonalne kamery przeznaczone do rejestrowania obrazu z ukrycia (również z modułem GSM). Specyficzna obudowa w kolorach ziemi sprawia, że sprzęt nie jest widoczny w ściółce, zaroślach lub wyższej trawie. Kamery leśne - fotopułapki z modułem GSM to znakomite rozwiązanie dla każdego, kto zajmuje się obserwacją zwierząt oraz dla osób dbających o bezpieczeństwo miejsc bez dostępu do internetu.

Fotopułapki - praktyczne urządzenia nie tylko do obserwacji w lesie

Jednak sprzęt tego typu nie jest przeznaczony wyłącznie dla miłośników przyrody. Fotopułapki z modułem GSM znajdą zastosowanie także na działkach rodzinnych, w domkach letniskowych oraz na terenie budynków mieszkalnych. Małe rozmiary i maskujące kolory pozwalają na przechowywanie kamer leśnych w pobliżu wejścia do domu lub przy ogrodzeniu otaczającym działkę. Dzięki temu można monitorować, czy wokół posesji nie poruszają się niepożądane osoby lub zwierzęta.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości

Kamery leśne - fotopułapki z modułem GSM

Proponowane przez nas kamery z modułem GSM zaopatrzone zostały w czujnik ruchu (PIR), który rejestruje każdą zmianę położenia, a także dyskretny reflektor podczerwieni. Sprawia to, że sprzęt pozostaje niezauważony. Promiennik IR pozwala z kolei na monitorowanie także po zmroku: obraz zostaje zachowany w wysokiej jakości tak, aby odczytanie ruchu oraz konturów postaci z nagrania nie sprawiało żadnych trudności.

Moduł GSM odpowiada za możliwość wysyłania zdjęć MMS-em lub na serwer FTP. Dodatkowo dzięki modułowi GSM możliwe jest korzystanie z przechowywania zdjęć w chmurze, ma to szczególne znaczenie przy zdjęciach wysokiej rozdzielczości. Fotopułapki występują w rozdzielczości do 36 Mpix, co pozwala doskonale uchwycić poruszające się obiekty oraz wygenerować bardzo szczegółowy obraz. Urządzenia te można również zaprogramować by wykonywały zdjęcia w określonym odstępie czasu, dając poczucie pewności, że żadnej niepożądany obiekt nie porusza się poza zasięgiem czujki PIR.