0
Strona główna » Aktualności » Nowiny ze świata branży systemów zabezpieczeń oraz nowości z życia w ZabezpieczeniaPoznan.pl
KategorieProducenci

Nowiny ze świata branży systemów zabezpieczeń oraz nowości z życia w ZabezpieczeniaPoznan.pl

Na dniach mijają dwa lata jak jesteśmy z Państwem pod szyldem ZabezpieczeniaPoznań.pl, natomiast czas jaki działamy wspólnie w branży jest wielokrotnie dłuższy.Życzmy sobie wspólnie z klientami kolejnych wielu lat owocnej współpracy,natomiast przyszłych klientów serdecznie zapraszamy do nawiązywania pozytywnej relacji.
  • Dziś zaktualizowaliśmy z myślą o Państwie wszystkie grafiki na naszej stronie w kategoriach głównych i podkategoriach produktów tak aby nawigacja na stronie odbywała się bardziej intuicyjnie i świadomie.
  • Zależy Nam na świadomości klienta,że firma Zabezpieczenia Poznań jest wszechstronnym dostawcą systemów zabezpieczeń i jesteśmy w stanie sprostać kompleksowym zamówieniom w kilku gałęziach przemysłowych,zamówienia także przyjmujemy telefonicznie na ustalonym z klientem wcześniej rabacie aby możliwie przyspieszyć logistykę i realizację ważnych dla klienta tematów bez tracenia nerwów i cennego czasu.
  • Możemy zaopatrywać klienta w systemy zabezpieczeń oraz pokrewny cały osprzęt sieciowy,korytka kablowe,przewody,złącza,anteny oraz inne nietypowe produkty których może nie być u Nas na stronie a posiadamy je w ofercie na magazynie.
  • Z nowości serdecznie zachęcam do obejrzenia zakładek kamery sieciowe IP,świetnym rozwiązaniem są kamery IP megapikselowe z funkcją moto-zoom zdalny,działające z rejestratorami NVR pozostałych producentów lub działają jako urządzenia samodzielne ONVIF.

Ceny wyjściowe są atrakcyjne,rabaty również mogą być na satysfakcjonującym poziomie.

Dodatkowo warto zajrzeć na Nasze konta allegro,gdzie staramy się tworzyć gotowe zestawy z najbardziej popularnym sprzętem:
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=qd&us_id=26288721
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=43082349
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=40400013
Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności