0
Strona główna » Aktualności » Obecne trendy w systemach monitoringu oraz systemach alarmowych po targach Securex 2016
KategorieProducenci

Opinie o produktach

Obecne trendy w systemach monitoringu oraz systemach alarmowych po targach Securex 2016

Witamy Państwa serdecznie,jesteśmy świeżo po targach systemów zabezpieczeń SECUREX 2016.
  • Patrząc okiem klienta na aktualne trendy na rynku możemy śmiało zaobserwować,że obecny rok w systemach CCTV to dynamiczny rozwój marki Hikvision oraz Dahua.
  • Szacujemy,że lato-jesień 2016 w dalszym stopniu będą należeć do sytemów hd-cvi/hd-tvi czyli kamer analogowych o rozdzielczości megapikselowej do 2 megapikseli oraz systemów cyfrowych IP o rozdzielczości 4 megapiksele oraz zbliżającej się serii kamer 5 mpx które będą zastępować modele 1,3 oraz 2 mpx.
  • W ostatnim czasie z oferty usunęliśmy całkowicie systemy monitoringu analogowe o rozdzielczości PAL oraz WD1 wyprzedając magazyn tak aby klientom oferować tylko produkty topowe oraz te najnowsze w ofercie CCTV.
  • Zakładamy nowe konto allegro na którym będziemy tworzyć tylko i wyłącznie najnowsze zestawy do monitoringu oraz systemy alarmowe,produkty przestarzałe nie będą się wznawiały co rzutuje na to,że klient nie znający branży ma świadomość,że wybiera produkt aktualny i topowy.

Pierwsze aukcje możecie obejrzeć tutaj:
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=43082349
  • Jeśli chodzi o systemy alarmowe bardzo aktywnie wchodzi na rynek marka Genevo która coraz bardziej przekonuje nawet sceptycznie nastawionych i wymagających monterów systemów SSWIN.

Już wkrótce w Naszym sklepie powstanie obszerny showroom w którym będziecie mogli porównać System AHD/TVI/CVI z systemem IP na dużych ekranach i osobiście przetestować funkcjonalność systemów oraz dowolnie wysterować kamery obrotowe PTZ z funkcją autotrackingu i trybu nocnego darkfighter.

Pierwsze filmy z najnowszych modeli kamer już posiadamy na dysku,osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności