Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie

Stacje bramowe

Stacje bramowe

Wyborna jakość techniczna może iść w parze z designem. Stacje bramowe Kenwei są tego doskonałym przykładem. Nie tylko bezbłędnie działają dzięki użyciu do ich produkcji najlepszych japońskich podzespołów, ale również mają estetyczny wygląd. Dlatego można je łatwo wkomponować w fasadę dowolnego obiektu – zarówno mieszkalnego, jak i biurowego. Równocześnie stacje do bram nie rzucają się w oczy, więc można je spokojnie zaliczyć do dyskretnych. Jeśli chodzi o polski rynek, to po oferowane u nas bramofony sięgają różne grupy Klientów.

 

Stacje bramowe Kenwei to dobra inwestycja

 

Chcąc mieć możliwie największą wiedzę o tym, kto do nas przyszedł lub kto odwiedzał dany budynek, nie trzeba zawsze inwestować w standardową sieć monitoringu. Okazuje się, że wideofony oraz niektóre modele bramofonów mogą doskonale wywiązać się z tego zadania – fotografując wchodzące osoby lub nagrywając krótkie filmy. Niektóre stacje do bram, jakie trafiły do naszego katalogu, posiadają takie funkcje. Można ich zatem swobodnie używać, gdy zależy nam na podniesieniu bezpieczeństwa mieszkańców lub najemców. Bramofony od Kenwei sprawdzą się na medal.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu