Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie
Strona główna » Urządzenia IT » Szafy Rack » Stojące do złożenia (głębokość 1000mm)

Stojące do złożenia (głębokość 1000mm)

Stojące do złożenia (głębokość 1000mm)

Integracja alarmów, instalacji RTV, CCTV czy serwerowych wymaga odpowiedniego wyposażenia. Przydatne w tym kontekście są szafy stojące RACK, które znalazły się w naszej ofercie. Polecamy Klientom wysokiej klasy modele marki Pulsar. Wykonane z blachy stalowej gwarantują ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Posiadają komplet wpustów kablowych oraz do montażu wentylatorów. Są kompatybilne z urządzeniami o obudowach 19-calowych. Dedykowane do zastosowań we wnętrzach, z poziomem ochrony IP20.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Stojące szafy teleinformatyczne w korzystnych cenach

Rekomendujemy gamę rozwiązań w postaci szaf, w których da się w uporządkowany sposób przechowywać sprzęt elektroniczny. Systemy RACK sprawdzają się jako stojące szafy serwerowe. Można w nich instalować elementy instalacji służących gromadzeniu danych. W asortymencie naszego sklepu Klienci znajdą modele rożnych głębokości – w tym przypadku 1000 milimetrów. Oferujemy szafy stojące do złożenia, jak i gotowe do użytku.
 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu