Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie
Strona główna » Urządzenia IT » Szafy Rack » Szafy RACK stojące
Szukaj

Szafy RACK stojące

Szafy RACK stojące

Szafy RACK stojące są przystosowane do montażu ciężkich elementów systemów CCTV, KD, SSWiN, RTV czy LAN. Prezentowane modele są wyposażone w stopki i kółka pozwalające na łatwe przesuwanie szafy w trakcie montażu sprzętu, a potem stabilne ulokowanie mebla w wybranym miejscu. W ofercie sklepu Zabezpieczenia Poznań znajdą Państwo szafy RACK stojące o zakresie głębokości 450 - 1000 mm.

 

Szafy serwerowe stojące do użytku prywatnego i dla firm

 

Możemy Państwu zaoferować szafy serwerowe stojące do rejestratorów z drzwiami perforowanymi, które doskonale sprawdzą się w przechowywaniu sprzętu wymagającego stałej wentylacji. Ponadto w szafach można zainstalować wentylatory zapewniające dodatkowe chłodzenie. Szafy RACK stojące można również dostosować przez rozsuwanie szyn i montaż cokołu o wysokości 100 mm. W tej kategorii znajdą Państwo modele gotowe oraz szafy RACK do złożenia.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Producent

Proponujemy Państwu również szafy stojące RACK o głębokości 800 mm i maksymalnym obciążeniu 800 kg. Dostępne modele mają wysokość modułów 27 U i 42 U. Z uwagi na pojemność montażową prezentowane szafy serwerowe sprawdzą się zwłaszcza w domach prywatnych i małych firmach. Pozwolą sprawnie zagospodarować elementy systemów CCTV, KD, SSWiN, RTV i LAN.

 

Szafy serwerowe stojące do złożenia

 

Stalowe regały doskonale chronią elektronikę przed uszkodzeniem i dostępem niepowołanych osób. Oferowane przez nas stojące szafy RACK do rejestratorów mają otwory wentylacyjne w ściankach, co gwarantuje cyrkulację powietrza. W razie konieczności można również zamontować wentylatory w płycie górnej. Ponadto stojące szafy serwerowe można wyposażyć w cokół i zestaw przewodów uziemiających.

 

Dzięki wytrzymałym szafom stojącycm typu RACK przechowywanie elementów infrastruktury informatycznej oraz innego sprzętu będzie efektywniejsze. Teleinformatyczne szafy serwerowe stojące cechuje solidność wynikająca z użycia stali walcowanej. Gwarantuje ona dużą odporność produktów na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne. Rozwiązania dostępne w sklepie online są cenione w kręgach specjalistów IT. Zdają bowiem egzamin jako stojące szafy serwerowe, mieszcząc nośniki danych oraz jednostki komputerowe.

 

Szafy stojące typu RACK - nie tylko dla informatyków

 

Rekomendowane wyroby są dedykowane nie tylko do zastosowań w serwerowniach czy centrach komputerowych. Sprawdzają się też doskonale jako miejsce na przechowywanie urządzeń wchodzących w skład systemów alarmowych czy monitoringu. Konstrukcja uwzględnia użycie standardowych obudów 19-calowych. Nie zabrakło wpustów na przewody czy wentylatory. Stojące szafy RACK od firmy Pulsar o głębokości 800 milimetrów są uniwersalnym rozwiązaniem, łączącym solidność z walorami praktycznymi. Teleinformatyczne szafy stojące Pulsar posiadają certyfikat RoHS, więc mogą być użytkowane w celach profesjonalnych.

 

Integracja alarmów, instalacji RTV, CCTV czy serwerowych wymaga odpowiedniego wyposażenia. Przydatne w tym kontekście są szafy RACK stojące, które znalazły się w naszej ofercie. Polecamy Klientom wysokiej klasy modele marki Pulsar. Wykonane z blachy stalowej gwarantują ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Posiadają komplet wpustów kablowych do montażu wentylatorów. Są kompatybilne z urządzeniami o obudowach 19-calowych. Dedykowane do zastosowań we wnętrzach, z poziomem ochrony IP20.

 

Stojące szafy teleinformatyczne w korzystnych cenach

 

Rekomendujemy gamę rozwiązań w postaci szaf, w których da się w uporządkowany sposób przechowywać sprzęt elektroniczny. Systemy RACK sprawdzają się jako stojące szafy serwerowe. Można w nich instalować elementy instalacji służących gromadzeniu danych. W asortymencie naszego sklepu Klienci znajdą modele rożnych głębokości - od 4500 do 1000 milimetrów. Oferujemy szafy RACK stojące do złożenia, jak i gotowe do użytku.

 

Jeśli komuś zależy na tym, aby jak najszybciej skorzystać z rekomendowanego sprzętu, wystarczy tylko złożyć zamówienie. Nasz sklep online zadba o to, aby produkt w idealnym stanie trafił w ręce Klienta. Dysponujemy modelami o różnej głębokości ze standardowego zakresu. Dostarczymy szafy RACK stojące do złożenia lub gotowe do użycia. Są one kompatybilne z wyposażeniem w obudowach z przekątną 19 cali.

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu