Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie
Strona główna » Automatyka Domowa » Wideodomofony » Wideodomofony BCS/Dahua

Wideodomofony BCS/Dahua

Wideodomofony BCS/Dahua

Szukasz sprawdzonych systemów monitorowania w budynkach jedno- lub wielorodzinnych? Postaw na wideodomofony Dahua i BCS. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz produktów tych cenionych producentów. Proponujemy m.in. monitory 7” pełniące rolę stacji wewnętrznej, wyposażone w dotykowe ekrany oraz systemy głośnomówiące. Takie rozwiązanie pozwala na wygodne obserwowanie obrazu z kamer podłączonych do instalacji. W przypadku Dahua wideodomofon WiFi oferuje również szereg innych praktycznych możliwości. Urządzenie może automatycznie wykonywać zdjęcia dzwoniących osób i zapisywać je na karcie SD. Daje się także łatwo zintegrować z czujnikami alarmowymi.

 

Chcesz wykorzystać możliwości, jakie daje nowoczesny wideodomofon IP BCS? Niezbędne komponenty systemu znajdziesz w naszym sklepie! Oferujemy m.in. moduły podrzędnego czytnika zbliżeniowego z transmisją danych z kamery BCS-PAN-KAM – prowadzonej za pomocą taśmy modułowej. Proponowane przez nas modele zostały wyposażone w uszczelki, które skutecznie chronią przed dostawaniem się wody do wewnątrz urządzenia. BCS wideodomofon możesz wyposażyć także w natynkowy panel wideodomofonowy z funkcją automatycznego robienia zdjęć osób dzwoniących. Wbudowana kamera oraz usługa Web Service pozwalają również na łatwe śledzenie na żywo obrazu z kamery. Ponadto korzystanie z systemu ułatwi darmowa aplikacja mobilna, pozwalająca na sprawdzanie podglądu z kamer, odbieranie połączeń lub otwieranie drzwi i bram.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Bezpieczne wideodomofony Dahua z czytnikiem kart i oświetlaczem IR

 

O jakości systemów Dahua przesądzają nie tylko dopracowane stacje wewnętrzne, ale również dobrze przemyślane stacje bramowe. Instalację wideodomofonu bezprzewodowego Dahua można wyposażyć m.in. w stację bramową IP z czytnikiem kart i breloków zbliżeniowych. Urządzenia Dahua oferują też wysokiej jakości obraz – w naszej ofercie znajdziesz m.in. stacje z kamerą 2 Mpix oraz podświetleniem IR, dzięki któremu osoby dzwoniące są widoczne również po zmroku. O klarowność obrazu dodatkowo dbają cyfrowe technologie korygujące, takie jak WDR, BLC czy HLC.

 

Uzupełnij wideodomofon BCS o monitory z ekranem dotykowym

 

Najwygodniejsze systemy wideodomofonu IP BCS to te wyposażone w monitory z dotykowymi ekranami oraz interkomem. Takie funkcje pozwalają na wyjątkowo sprawne obsługiwanie instalacji, szybkie przełączenia podglądu z kamer lub rozmowę z osobami znajdującymi się przy pozostałych monitorach. Jeden monitor może obsłużyć nawet kilkadziesiąt kamer.

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu