BŁYSKAWICZNA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
Szukaj
Kontakt
0Koszyk
Możemy pomóc? Zadzwoń 507-237-287
wszystkie kategorie
Strona główna » Urządzenia IT » Szafy Rack » Wiszące złożone (głębokość 450mm)

Wiszące złożone (głębokość 450mm)

Wiszące złożone (głębokość 450mm)

Na całym świecie szafy wiszące RACK sprawdzają się jako sposób na przechowywanie i organizację infrastruktury teleinformatycznej. Polskim Klientom polecamy modele marki Pulsar – jednej z najwyżej notowanych na rynku. Specjalne wykonanie uwzględnia wpusty kablowe czy miejsce na radiatory chłodzące. Wiszące szafy serwerowe Pulsar są zgodne ze standardem obudów liczących 19 cali, co pozwala stosować je w większości sytuacji. Nasz sklep zapewnia korzystny cennik oraz szybką dostawę produktów.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Szafy wiszące teleinformatyczne – złożysz je bez trudu

W tym miejscu polecamy Klientom warianty o głębokości 450 milimetrów. Dostarczane egzemplarze są gotowe do użycia od razu po rozpakowaniu. Złożone szafy wiszące wystarczy jedynie zamontować w wybranym miejscu. Z uwagi na swoją konstrukcję bez problemu pomieszczą rejestratory AV w ramach systemów monitoringu, czy też składowe rozwiązań serwerowych i telekomunikacyjnych. Za wytrzymałość odpowiada stal walcowana na zimno. Wykonano z niej profile, ramy oraz drzwi.
 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu