Strona główna » Urządzenia IT » Akumulatory » Akumulator 12V/18AH-MWS
Akumulator 12V/18AH-MWS
Akumulator 12V/18AH-MWS
Numer katalogowy: MWS 12V 18Ah
Kod producenta: MWS 12V 18Ah
Kod EAN: 5902135117248
Gwarancja producenta: 24 miesiące
MW POWER
19 osób kupiło 21 produktów
-5%
Rozwiń najważniejsze cechy
Najważniejsze cechy produktu:
  • Pojemność akumulatora: 18 Ah
  • Napięcie znamionowe: 12 V
  • Prąd ładowania akumulatora: max. 5.0 A
  • Typ akumulatora: Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat)
  • Złącze: śruba M5
  • Żywotność akumulatora: 3... 5 lat
  • Wymiary: 180  x 165  x 75 mm
  • Waga: 4.5 kg
  • Gwarancja: 2 lata
  • Opis produktu
  • Linki (2)
  • Do pobrania (1)
  • Specyfikacja techniczna
  • Producent
  • Recenzje produktu (0)
Przedstawiamy  akumulator MWS 12V 18Ah
Najważniejsze cechy akumulatora:
  • Typ suchy, nie wymagają uzupełniania elektrolitu,
  • Ustandaryzowany gabaryt,
  • Dedykowane dla pracy buforowej,
  • technologia VRLA (AGM) – bezobsługowy,
  • Możliwość pracy w pomieszczeniach z ludźmi.
Żywotność: 3-5 lat (przy pracy buforowej)
Akumulator ma bardzo szerokie zastosowanie:
  • systemy radiofoniczne (Centrale Tele-, radiokomunikacyjne),
  • zabawkach elektrycznych,
  • oświetleniach awaryjnych,
  • zasilaczach UPS (zasilanie awaryjne komputerów) ,
  • sprzęcie medycznym,
  • pojazdach takich jak motocykle, quady,skutery,kosiarki, łódki, motorówki itp.
  • Kasy, drukarki fiskalne,
  • Urządzenia mobilne (wózki inwalidzkie, golfowe, wózki widłowe),
  • Awaryjne zasilanie automatyki, zabezpieczeń,
  • Urządzenia nawigacji (echosondy),
  • Systemy alarmowe, p.poż., telewizja przemysłowa,
  • Systemy baterii solarnych
  • Zasilanie w przyczepach kempingowych,
  • Sprzęt medyczny
Specyfikacja techniczna:
Model: MWS 12V 18Ah
Napięcie znamionowe: 12 V
Pojemność nominalna: 18,0 Ah
Napięcie ładowania:
  • Buforowe 13,50-13,80V
  • Cykliczne 14,40-15,00V
Max. prąd ładowania: 5,0 A
Napięcie odcięcia: 10.5 V
Temperatura pracy: 20°C
Wymiary (±2%) [dł. × szer. × wys. × wys. całk.]: 181 × 77 × 167 × 167 mm
Terminal:
  • Śruba z góry M5 (T13)
  • Śruba i nakrętka M5 (T3) – wersja F
Masa własna (±5%): 4,7 kg