0

Kategorie

Czujka zewnętrzna Bosch OD850

Czujka zewnętrzna Bosch OD850

Pozostali Producenci

Dostępność:Dostępny

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier DPD - 0,00 zł
Kurier DPD (pobranie) - 0,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy:43-886

Stan magazynowy:

Cena brutto: 415,74 zł

Cena netto: 338,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

  • Opis produktu
  • Linki (2)

ZEWNĘTRZNY CZUJNIK RUCHU BOSCH OD850.

-Czujka OD-850 TriTech jest przeznaczona do zastosowań zewnętrznych oraz do pracy w niekorzystnych warunkach środowiskowych.

-Zastosowane w czujce metody przetwarzania sygnału Motion Analyzer II oraz oparta o pomiar przemieszczenia liniowego Linear Travel Distance (LTD) zapewniają doskonałe parametry wykrywania ludzi przy jednoczesnym ignorowaniu poruszających się, lecz nie przemieszczających się obiektów takich jak gałęzie drzew.

-Zaawansowane techniki przetwarzania sygnału w połączeniu z doskonałą konstrukcją mechaniczną sprawiają, że czujka idealnie sprawdza się w trudnych warunkach pogodowych.

od850s1.jpg

 

-Tryb I/LUB Od tego ustawienia mikroprzełącznika zależy, czy detektor generuje alarm w trybie I (gdy obie technologie równocześnie wykrywają stan alarmowy) czy w trybie LUB (gdy stan alarmowy jest wykrywany albo przez technologię PIR albo przez technologię mikrofalową). Tryb LUB może w niektórych warunkach przyspieszyć wykrywanie intruzów, ponieważ detektor aktywuje przekaźnik alarmu na podstawie sygnału wejściowego pochodzącego z jednej technologii.

-Tryb dzienny/nocny Mikroprzełącznik umożliwia określenie, czy urządzenie ma generować alarm tylko w nocy. Ustawienie przełącznika w pozycji ON powoduje zablokowanie alarmów i przekaźników czasowych w ciągu dnia. Jeśli kontrolki są aktywne, będą one cały czas informowały o stanie detektora.

-Diody sygnalizacyjne LED W diodach sygnalizacyjnych LED o wysokiej jasności (jedna czerwona i jedna zielona) wykorzystywana jest ta samą technologia, co w sygnalizacji ulicznej, pozwalająca na uzyskanie lepszej widoczności w słońcu. Mikroprzełącznik umożliwia wyłączenie tych diód podczas normalnej pracy detektora w celu oszczędzania energii.

-Odporność na cyrkulacje powietrza i owady Hermetycznie zamknięta komora optyczna sprawia, że cyrkulacje powietrza i owady nie mają wpływu na działanie detektora.


Specyfikacja:

    -czujka dualna (PIR+ mikrofala)
    -zasięg 15x15m,
    -czestotliwośc mikrofali 10,525 GHz
    -pobór prądu 22mA/62mA
    -analiza MAP II
    -praca AND/OR, DAY/NIGHT
    -temp: -35-60°C
    -regulacja zasięgu mikrofali
    -klasa C