Czytnik zbliżeniowy do kart i breloków, z klawiaturą ASR1101M DAHUA
Kod EAN: 6939554945502
Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży
Powiadom mnie
Zabezpieczenia dobieramy od 2014 roku - nie szukaj dalej, rzetelny dobór i wycena sprzętu.
Rozwiń najważniejsze cechy
Najważniejsze cechy produktu:
  • Typ: Czytnik ASR1101M DAHUA;
  • Obsługa kart: MIFARE 13.56 MHz;
  • Obudowa: Metal/plastik;
  • Cechy: wandaloodporna obudowa, podświetlana klawiatura.
  • Recenzje produktu (0)
Przedstawiamy czytnik zbliżeniowy do kart i breloków firmy Dahua.
Czytnik posiada wbudowaną klawiaturę.
alt
Korzyści z czytnika:
  • Solidna, wandaloodporna obudowa (o klasie wytrzymałości IK08).
  • Niebieskie podświetlenie przycisków, zapewniające czytelność klawiatury nawet w ciemności.
  • Bezawaryjny i łatwy w codziennym użytkowaniu.
alt
Specyfikacja techniczna:
Obsługa kart: MIFARE 13.56 MHz
Zasięg odczytu kart: max. 8 cm
Wbudowana klawiatura: tak
Przycisk dzwonka: nie
Komunikacja:
  • RS-485,
  • Wiegand 34/26
Wyjście sabotażowe: tak
Zasilanie: 12 V DC ± 10%
Maksymalny pobór prądu: 100 mA
Wybrane cechy:
  • Obudowa wandaloodporna (IK08)
  • Niebieskie podświetlenie przycisków
Temperatura pracy: -30 °C ... 60 °C
Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: ≤ 95 %
Klasa szczelności: IP67
Obudowa: Metal / Plastik
Kolor: Srebrny / Czarny
Waga: 0.498 kg
Wymiary: 85  x 110  x 28 mm