Kamera obrotowa termowizyjna z detekcją ruchu i zoomem DH-TPC-SD8320P-A25
Kod producenta: DH-TPC-SD8320P-A25
Dahua
Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży
Powiadom mnie
Zabezpieczenia dobieramy od 2014 roku - nie szukaj dalej, rzetelny dobór i wycena sprzętu.
Rozwiń najważniejsze cechy
Najważniejsze cechy produktu:
  • Obudowa: obrotowa;
  • Obiektyw: zmiennoogniskowy 6...180mm;
  • Rozdzielczość: 1.4Mpix;
  • Kąt widzenia: 13 stopni (kamera termowizyjna); 61.2 ° ... 2.32 ° (kamera wizyjna);
  • Funkcje: DDE; FFC; ROI; 3D-DNR; AGC; Detekcja ruchu; PIP; WDR: BLC; HLC; ICR;
  • Promiennik podczerwieni: 150m;
  • Klasa szczelności: IP 66;
  • Zasilanie: 24 V AC / 1580 mA;
  • Opis produktu
  • Linki (2)
  • Producent
  • Recenzje produktu (0)
Kamera termowizyjna IP z pomiarem temperatury 1.4Mpx DH-TPC-SD5600P-TA19.
Model DH-TPC-SD5600P-TA19 posiada 2 obiektywy: termowizyjny (1.4 Mpx, 25mm) oraz wizyjny (2.1 Mpx, 6-180mm).
Korzyści:
Specyfikacja techniczna:
         KAMERA TERMOWIZYJNA:
  • Przetwornik: Niechłodzony mikrobolometr VOx
  • Wielkość matrycy: 336 x 256 px
  • Wielkość plamki: 17 µm
  • Czułość cieplna (NETD):  < 40 mK @ F1.0
  • Zakres spektralny: 7 µm ... 14 µm
  • Palety kolorów:  14
  • Obiektyw: 25 mm
  • Kąt widzenia: 13 °
  • Rozdzielczość: 1280 x 1024  - 1.4 Mpx, 1280 x 720  - 720p, 640 x 512  - 0.3 Mpx
  • Tryby pracy: Strumienie główny i pomocniczy mogą występować w dowolnej konfiguracji
  • Firmware 2.401.0000.1.R.3019.9A.NR, build : 2016-08-02
  • Strumień główny : 1280 x 1024, 1280 x 720
  • Strumień pomocniczy : 640 x 512, 320 x 252
    KAMERA WIZYJNA:
  • Przetwornik: 1/1.9 " Progressive Scan Exmor CMOS
  • Wielkość matrycy: 2.1 Mpx
  • System skanowania: Progresywny
  • Obiektyw: 6  ... 180 mm
  • Kąt widzenia: 61.2 ° ... 2.32 °
  • Zoom optyczny:  x 30
  • Zoom cyfrowy:  x 16
  • Czułość: 0.001 Lux (kolor) @ F1.5, 0.0001 Lux (B/W) @ F1.5
  • Zasięg oświetlacza IR: 150 m
  • Stosunek sygnał/szum (S/N): > 50 dB (AGC wyłączone)
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080  - 1080p, 1280 x 720  - 720p, 704 x 576  - D1
  • Strumień główny: 1920 x 1080, 1280 x 720, 704 x 576
  • Strumień pomocniczy: 704 x 576, 353 x 288
    Dane ogólne:
  • Standard: TCP/IP, CVBS
  • Wyjście wideo: CVBS - 1 Vpp / 75 Ω, BNC
  • Interfejs RS-485: TAK
  • Gniazdo karty pamięci: Obsługa kart Micro SD do 128GB (możliwy zapis lokalny)
  • Metoda kompresji obrazu: H.264 / MJPEG, wysoka kompresja pozwala zmniejszyć rozmiar
  • Wejścia / wyjścia alarmowe: 7 / 2
  • Audio: Wejście na mikrofon zewnętrzny, Wyjście audio
  • Przepływność (bitrate): 1280  ... 14336 kbit/s - H.264
  • Prędkość transmisji strumienia głównego: 25 kl/s @ 1280 x 1024 , 25 kl/s @ 1080p
  • Interfejs sieciowy: 10/100 Base-T (RJ-45)
  • WEB Server: Wbudowany, Zgodność z NVR
  • Maks. liczba użytkowników on-line: 20
  • ONVIF: 2.42
  • Android: Darmowa aplikacja gDMSS Lite
  • iOS (iPhone): Darmowa aplikacja iDMSS Lite
  • Istnieją też płatne wersje aplikacji mobilnych: gDMSS Plus, iDMSS Plus
  • Prędkość obrotowa przy presetach: 240 °/s (poziom), 200 °/s (pion)
  • Prędkość obrotowa (sterowanie ręczne): 0.1 °/s ... 200 °/s (poziom), 0.1 °/s ... 120 °/s (pion)
  • Zakres obrotu w poziomie: 360 ° - ciągły
  • Zakres obrotu w pionie:     -20 ° ... 90 °
  • Protokoły: DH-SD, Pelco-P, Pelco-D
  • Liczba presetów: 300
  • Skanowanie w poziomie: TAK
  • Ustawiane trasy ruchu:    5
  • ROI - poprawianie jakości wybranych fragmentów obrazu
  • 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
  • AGC - Automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu
  • Konfigurowalne strefy prywatności
  • PIP - Obraz w obrazie
  • WDR - 120 dB - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
  • BLC/HLC - kompensacja światła tła / silnego światła
  • Detekcja ruchu
  • Sharpness - Wyostrzanie konturów obrazu
  • Mirror - Odbicie lustrzane obrazu
  • Tryb dzień/noc (color/b&w/auto)
  • ICR - Mechaniczny filtr podczerwieni
  • Wycieraczka
  • Urządzenie posiada wbudowaną grzałkę
  • Zasilanie: 24 V AC / 1580 mA (zasilacz w komplecie)
  • Pobór mocy: ≤ 38 W
  • Obudowa: Speed Dome
  • Kolor: Biały
  • Klasa szczelności: IP66, szczelna obudowa odporna na trudne warunki atmosferyczne
  • Temperatura pracy: -30 °C ... 60 °C
  • Wymiary: Ø 240  x 464 mm