Kamera termowizyjna Hikvision DS-2TD2636B-15/P pomiar temperatury ciała do 8 metrów
Kod producenta: DS-2TD2636B-15/P
Kod EAN: 6941264046301
Hikvision
Raty PayU
Rata już od: miesięcznie
Rozdzielczość kamery
Rodzaj obiektywu
Zasięg dzień/noc
Funkcje specjalne
Zasilanie
Rozwiń najważniejsze cechy
Najważniejsze cechy produktu:
  • Typ: kamera Hikvision DS-2TD2636B-15/P;
  • Obudowa: tubowa;
  • Obiektyw: 6-15mm;
  • Rozdzielczość: 4 Mpx;
  • Kąt widzenia: 24,5°; 51,7°;
  • Funkcje: pomiar temperatury, automatyczny alarm,
  • Zakres temperatur: 30°C do 45°C;
  • Zasięg pomiaru: 4.5 - 8m od kamery,
  • Promiennik podczerwieni: do 50 metrów;
  • Klasa szczelności: IP66;
  • Zasilanie:  DC12V oraz PoE (802.3af);
  • Wymiary: 376.1×119.1×118.1 mm.
  • Opis produktu
  • GPSR
  • Recenzje produktu (0)
Kamera termowizyjna  DS-2TD2636B-15/P HIKVISION - funkcja pomiaru temperatury do 8 metrów.
alt
Korzyści z modelu:
  • kamera potrafi dokonać pomiaru temperatury jednej osoby w czasie 1 sekundy.
alt
Specyfikacja techniczna:
  • Czujnik obrazu: Niechłodzony sensor w postaci tlenku wanadu
  • Maksymalna rozdzielczość: 384 × 288
  • Interwał pikseli: 17μm
  • Pasmo fali odpowiedzi: 8μm do 14μm
  • NETD: <35mK (25°C), F# = 1.0
  • Obiektyw (ogniskowa): 15mm
  • IFOV: 1,13mrad
  • Pole widzenia: H: 24,5°, V: 18,5°
  • Minimalna odległość ogniskowania: 0.2m
  • Przysłona: F1.0
  • Maksymalna rozdzielczość obrazu: 4Mpx @2688×1520
  • Czujnik obrazu: 1/2.7"Progressive Scan CMOS
  • Migawka: Od 1s do 1/100 000s
  • Obiektyw (ogniskowa): 6mm
  • Pole widzenia: H: 51,7°, V: 28°
  • WDR: 120db
  • Dzień i noc: Filtr IR z automatycznym przełączaniem
Funkcje obrazu
Inteligentne funkcje
  • Zakres temperatur: Od 30°C do 45°C
  • Dokładność temperatury: ±0,3°C
Podczerwień
  • Zasięg: Do 50m
  • Intensywność i kąt: Automatycznie dostosowywane
  • Główny strumień: Światło widzialne: 50Hz: 25fps (2688 × 1520), 25fps (1920 × 1080), 25fps (1280 × 720) ; Światło widzialne: 60Hz: 30fps (2688 × 1520), 30fps (1920 × 1080), 30fps (1280 × 720) ; Termiczny: 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288, 320 × 240
  • Strumień podrzędny: Światło widzialne: 50Hz: 25fps (704 × 576), 25fps (352 × 288), 25fps (176 × 144 ; Światło widzialne: 60Hz: 30fps (704 × 480), 30fps (352 × 240), 30fps (176 × 120); Termiczny: 704 × 576, 352 × 288, 320 × 240
  • Kompresja wideo:  H.265/H.264/MJPEG
  • Kompresja dźwięku: G .711u/G.711a/G.722.1/MP2L2/G.726/PCM
  • Jednoczesny podgląd na żywo: Do 20
  • Poziom użytkownika/hosta: Do 32 użytkowników, 3 poziomy: administrator, operator, użytkownik
  • Wejście alarmowe: Wejścia 2-kan. (0-5V DC)
  • Wyjście alarmowe: Wyjścia przekaźnika 2-kan., konfigurowalne działanie reagowania alarmowego
  • Wejście audio: 1x, 3.5mm mikrofon / wejście liniowe. Wejście liniowe: 2 - 2.4 V p- p, impedancja wyjściowa: 1 KΩ ± 10%
  • Wyjście audio: Poziom liniowy; impedancja: 600 Ω
  • Reset: Przycisk resetowania
  • Interfejs komunikacyjny: 1x RJ45 10M/100M interfejs Ethernet; 1x interfejs RS-485
  • Klient: iVMS-4200, Hik-Connect
  • Przeglądarka internetowa: IE8-11, Chrome 41-44, Firefox 30-51
  • Moc: 24 VAC± 25%, 12 VDC± 25%, two-core terminal block; PoE (802.3af, class 3)
  • Pobór energii: 18 VAC to 30 VAC: 0.38 A to 0.22 A, max. 9 W; 9 VDC to 15 VDC: 0.63 A to 1.06 A, max. 9 W; PoE (802.3af, class 3): 44 V to 57 V, 0.22 A to 0.17 A, max. 9.5 W
  • Klasa ochrony: IP66; Ochrona przed przepięciami, TVS 6000V