Kamera tubowa z szerokim kątem widzenia Dahua DH-HAC-HFW1200RP-0360B
Kod producenta: DH-HAC-HFW1200RP-0360B
Dahua
Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży
Powiadom mnie
Zabezpieczenia dobieramy od 2014 roku - nie szukaj dalej, rzetelny dobór i wycena sprzętu.
Rozwiń najważniejsze cechy
Najważniejsze cechy produktu:
  • Obudowa: tubowa;
  • Obiektyw: stałoogniskowy 3.6mm;
  • Rozdzielczość: 2 Mpx;
  • Kąt widzenia: 90 °;
  • Funkcje: D-WDR; 2D-DNR; BLC/HLC; ICR; Sharpness; AGC; Mirror;
  • Promiennik podczerwieni: 20m;
  • Klasa szczelności: IP67;
  • Zasilanie: 12 V DC / 400 mA;
  • Opis produktu
  • Linki (2)
  • Producent
  • Recenzje produktu (0)
Kamera tubowa z klasą szczelności IP67 Dahua DH-HAC-HFW1200RP-0360B.
Urządzenie HAC-HFW1200RP-0360B to kamera tubowa przeznaczona do pracy w technologii HDCVI z obiektywem 3.6mm gwarantującym szeroki kąt widzenia kamery.
Wbudowany przetwornik obrazu pozwala na uzyskanie jakości obrazu rzędu 1080p.
Wbudowany promiennik IR pozwala na obserwację obszaru do 20 metrów w całkowitej ciemności.
Korzyści z modelu DH-HAC-HFW1200RP-0360B:
  • Kamera może pracować w trybie analogowym.
Specyfikacja techniczna:
  • Standard: AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL
  • Przetwornik: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS
  • Wielkość matrycy: 2.0 Mpx
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080  - 1080p AHD-M, HD-CVI, HD-TVI, 960 x 576  - 960H PAL
  • Wyjście wideo: AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL, 1 Vpp / 75 Ω
  • Menu ekranowe OSD: TAK
  • Obiektyw: 3.6 mm
  • Kąt widzenia: 90 °
  • Zasięg oświetlacza IR: 20 m
  • Regulacja mocy oświetlacza IR:    Automatyczna
  • D-WDR - Szeroki zakres dynamiki oświetlenia
  • 2D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
  • BLC/HLC - kompensacja światła tła / silnego światła
  • ICR - Mechaniczny filtr podczerwieni
  • Sharpness - Wyostrzanie konturów obrazu
  • AGC - Automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu
  • Strefy prywatności
  • Mirror - Odbicie lustrzane obrazu
  • Automatyczny balans bieli
  • Zasilanie: 12 V DC / 240 mA
  • Pobór mocy: ≤ 2.9 W
  • Obudowa: Compact, Plastikowa
  • Kolor: Biały
  • Klasa szczelności: IP67
  • Waga: 0.144 kg
  • Wymiary: 154  x 70  x 70 mm