Kamera wandaloodporna z regulowanym zoomem Dahua DH-HAC-HDW1200RP-VF
Kod producenta: DH-HAC-HDW1200RP-VF
Dahua
Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży
Powiadom mnie
Zabezpieczenia dobieramy od 2014 roku - nie szukaj dalej, rzetelny dobór i wycena sprzętu.
Rozwiń najważniejsze cechy
Najważniejsze cechy produktu:
  • Obudowa: kopułowa;
  • Obiektyw: zmiennoogniskowy 2.7-12mm;
  • Rozdzielczość: 2 Mpx;
  • Kąt widzenia: 99 ° ... 37 °;
  • Funkcje: ICR; 3D-DNR; BLC; AGC;
  • Promiennik podczerwieni: 30m;
  • Klasa szczelności: IP67;
  • Zasilanie: 12 V DC / 270 mA;
  • Opis produktu
  • Linki (2)
  • Producent
  • Recenzje produktu (0)
Transmisja sygnału wideo, audio i sterowania jest przesyłana po tym samym kablu koncentrycznym.
Korzyści z modelu DH-HAC-HDW1200RP-VF:
  • Szeroki pasko i brak kompresowania sygnału poprawia jakość podczas podglądu na żywo.
  • Wbudowana redukcja szumów poprawiająca ogólną jakość obrazu w warunkach słabego oświetlenia.
  • Kamera posiada szereg funkcji usprawniających prace kamery w trudnych warunkach pogodowych.
  • Urządzenie wyposażone jest w obiektyw 2.7-12mm o szerokim kącie widzenia i regulowanym zoomem.
Specyfikacja techniczna:
  • Standard: AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL
  • Przetwornik: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS
  • Wielkość matrycy: 2.1 Mpx
  • Współpraca z oświetlaczem IR: ICR - Mechaniczny filtr podczerwieni
  • Wyjście wideo: 1 Vpp 75 Ω, AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL - Do zmiany standardu, w którym pracuje kamera, wymagany jest kontroler PFM820
  • Menu ekranowe OSD: BRAK
  • Obiektyw: 2.7  ... 12 mm, 2 Mpx
  • Kąt widzenia: 99 ° ... 37 °
  • Stosunek sygnał/szum (S/N): > 50 dB
  • Zasięg oświetlacza IR: 30 m, czyli kamera widzi w nocy w całkowitej ciemności do 30 metrów
  • Regulacja mocy oświetlacza IR: Automatyczna
  • ICR - Mechaniczny filtr podczerwieni
  • 3D-DNR - Cyfrowa redukcja szumu w obrazie
  • BLC - kompensacja światła wstecznego (tła)
  • AGC - Automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu
  • Automatyczny balans bieli
  • Zasilanie: 12 V DC / 270 mA
  • Obudowa: Dome, Metalowa
  • Wandaloodporna: TAK
  • Kolor: Biały
  • Klasa szczelności: IP67, czyli przystosowana do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych
  • Temperatura pracy: -30 °C ... 60 °C
  • Waga: 0.57 kg
  • Wymiary: Ø 119  x 97 mm