+48 789 062 111
+48 507 237 287
61 4152775
0
Strona główna1 » Poradniki2 » Monitoring - jakie są korzyści z posiadania systemu kamer CCTV ?
KategorieProducenci

Szukaj

alt
alt

Opinie o produktach

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Monitoring - jakie są korzyści z posiadania systemu kamer CCTV ?

Większość przestępstw, włamań dokonywanych jest w miejscach, gdzie obiekt jest wcześniej obserwowany przez włamywaczy.


Aktualne badanie przestępczości w Polsce wskazuje,że stosowanie kamer przemysłowych w środkach transportu publicznego, zmniejszyło przestępczość o 51% w środkach komunikacji, o 23% w miejscach publicznych w centrach dużych miast, oraz 7 % spadek włamań do sklepów.

 

alt

Liczby i statystyka nie może kłamać. Jeśli poszukujesz kamer do domu, firmy, sklepu, hotelu to i tutaj liczby są na korzyść.

Okazuje się,że ubezpieczyciele znacząco obniżają składki ubezpieczenia lokalu, domu w przypadku instalacji systemu kamer, wraz z systemem alarmowym. Posiadając systemy zabezpieczeń mamy dowody i argumenty do roszczenia odszkodowania.


Zależnie od typu działalności system kamer to również wyższa wydajność personelu.

Posiadanie monitoringu daje psychiczną swobodę, oraz psychologicznie oddziałuje na akty wandalizmu. Potencjalny napastnik widząc kamery, kilka razy się zastanowi nim przejdzie do czynu.

Dzięki dobrze dobranej kamerze IP, zobaczysz twarze z kilkunastu metrów. Pamiętajmy, że sprzęt to nie zabawka, ma pełnić funkcje praktyczne i powinien być rzetelnie dobrany.


alt

Często klienci, którzy przychodzą do nas po włamaniu dobierają profesjonalny system i drogie ubezpieczenie. Wychodzimy z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Warto pomyśleć by dobrać monitoring wcześniej, przed niechcianym zdarzeniem a nie czekać biernie na najgorsze.

Doskonałym rozwiązaniem są kamery z funkcją śledzenia i rozpoznawania twarzy. Tego typu kamery mają daleki zasięg i pozwolą rozpoznać szczegóły w wysokiej rozdzielczości ze znacznej odległości.
alt

Stworzenie zestawu do monitoringu jest łatwe i proste w konfiguracji.  Monitoring umożliwia podgląd nagrań na telefonie, tablecie lub na komputerze.

Tutaj mogą Państwo przejrzeć nasze gotowe zestawy monitoringu:

Jeśli artykuł jest zbyt krótki, lub przekazuje za mało wiedzy, odezwij się do nas osobiście.
Przejdź do strony głównej