Przetwornica DC/DC, obniżająca napięcie, moduł do zabudowy, ATTE, ASDC-30-240-OF
Rozwiń najważniejsze cechy
Przetwornica DC/DC, obniżająca napięcie, Vin 24…50VDC, Vout 24VDC, Iout 1,3A, moduł do zabudowy, typu ASDC-30-240-OF. Najważniejsze korzyści:   rozwiązanie zasilania urządzeń monitoringu wymagających napięcia 24 V z linii PoE 48 V szeroki zakres…
  • Recenzje produktu (0)
Przetwornica DC/DC, obniżająca napięcie, Vin 24…50VDC, Vout 24VDC, Iout 1,3A, moduł do zabudowy, typu ASDC-30-240-OF.
Najważniejsze korzyści:
  • rozwiązanie zasilania urządzeń monitoringu wymagających napięcia 24 V z linii PoE 48 V
  • szeroki zakres napięcia wejściowego
  • niewielkie rozmiary modułu
alt
Przetwornice DC/DC grupy ASDC to wysokosprawne moduły obniżające napięcie.
alt
Konstrukcja OF (Open Frame)
Umożliwia zabudowę urządzenia w dowolnej obudowie. Moduł dostarczamy wraz z podstawką montażową z tworzywa oraz wysokiej jakości taśmą samoprzylepną. Najmniejsze z naszych modułów OF nie posiadają systemowych otworów montażowych w rastrze 10,8mm ze względu na niewielkie gabaryty.
Cechy techniczne:
Napięcie wyjściowe
  • 24 VDC +/-2% (VIN > VOUT)
Napięcie zasilania
  • 5 ... 50 VDC
Prąd jałowy przetwornicy
  • 2,5mA @48V
Moc wyjściowa
  • 30W @12V
Sprawność
  • 92% @VIN=48V, POUT=24W
Zabezpieczenia
  • zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia
  • zabezpieczenie przed przeciążeniem
  • zabezpieczenie termiczne
  • zabezpieczenie wejścia przed przepięciami
Konstrukcja obudowy
  • Moduł do zabudowy mocowany na podstawce z tworzywa z taśmą samoprzylepną
Montaż
  • Taśma samoprzylepna
Zakres temperatur pracy
  • -10...+40°C
Wymiary
  • 25 x 60 x 16 mm