Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, moduł do zabudowy, ATTE, ASUC-100-550-OF
Rozwiń najważniejsze cechy
Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, Vin 10...30VDC, Vout 55VDC, Pout 100W, moduł do zabudowy, typu ASUC-100-550-OF. Najważniejsze korzyści:   szeroki zakres napięcia zasilania ustalone napięcie wyjściowe 55 VDC niskie nagrzewanie urządzenia…
  • Recenzje produktu (0)
Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, Vin 10...30VDC, Vout 55VDC, Pout 100W, moduł do zabudowy, typu ASUC-100-550-OF.
Najważniejsze korzyści:
  • szeroki zakres napięcia zasilania
  • ustalone napięcie wyjściowe 55 VDC
  • niskie nagrzewanie urządzenia dzięki wysokiej sprawności przetwornicy
  • duża moc wyjściowa przy niewielkich gabarytach modułu
  • odporność na odwrotną polaryzację napięcia zasilania
alt
ASUC-100-550-OF to wysokosprawna, nieizolowana przetwornica DC/DC podnosząca napięcie.
Przetwornica pozwala na pracę w szerokim zakresie napięć wejściowych i posiada ustalone napięcie wyjściowe 55 VDC.
Typowym zastosowaniem modułu jest wytwarzanie napięcia zasilającego PoE 55VDC z napięcia 12 VDC lub 24 VDC pochodzącego z zasilacza buforowego. Wyższe napięcie pozwala skompensować spadki napięć dla odbiorników PoE dużej mocy.
Konstrukcja OF (Open Frame)
Umożliwia zabudowę urządzenia w dowolnej obudowie, jednak najwygodniejszym sposobem montażu, są dedykowane obudowy serii ABOX, oraz blachy montażowe, wyposażone w otworowanie systemowe w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy lub blachy montażowej.
alt
Cechy techniczne:
Napięcie wyjściowe
  • 55VDC +/-2%
Moc wyjściowa
  • 120W @24V, 80W @12V
Sprawność
  • 93% @Vin=12V, Pout=80W
Napięcie zasilania
  • 10...30 VDC
Prąd jałowy przetwornicy
  • 27mA @12V
Sygnalizacja pracy
  • LED1 - obecność napięcia wyjściowego
Konstrukcja obudowy
  • Brak - moduł do zabudowy
Montaż
  • Zatrzaskowe kołki dystansowe, otwory montażowe w rastrze 10,8 mm
Temperatura pracy
  • -20...+40°C
Wymiary
  • 40 x 83 x 27 mm