Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, moduł do zabudowy, ATTE, ASUC-30-240-OF
Kod EAN: 5902143690733
ATTE
1 osoba kupiła 1 produkt
Rozwiń najważniejsze cechy
Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, Vin 10...24VDC, Vout 24VDC, Pout 30W, moduł do zabudowy, typu ASUC-30-240-OF. Najważniejsze korzyści:   szeroki zakres napięcia zasilania ustalone napięcie wyjściowe 24 VDC niskie nagrzewanie urządzenia…
  • Recenzje produktu (0)
Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, Vin 10...24VDC, Vout 24VDC, Pout 30W, moduł do zabudowy, typu ASUC-30-240-OF.
Najważniejsze korzyści:
  • szeroki zakres napięcia zasilania
  • ustalone napięcie wyjściowe 24 VDC
  • niskie nagrzewanie urządzenia dzięki wysokiej sprawności przetwornicy
  • duża moc wyjściowa przy niewielkich gabarytach modułu
  • odporność na odwrotną polaryzację napięcia zasilania
alt
ASUC-30-240-OF to wysokosprawna, nieizolowana przetwornica DC/DC podnosząca napięcie.
Przetwornica pozwala na pracę w szerokim zakresie napięć wejściowych i posiada ustalone napięcie wyjściowe 24 VDC.
Typowym zastosowaniem modułu jest wytwarzanie napięcia zasilającego 24VDC z napięcia 12 VDC pochodzącego z zasilacza buforowego.
Konstrukcja OF (Open Frame)
Umożliwia zabudowę urządzenia w dowolnej obudowie. Moduł dostarczamy wraz z podstawką montażową z tworzywa oraz wysokiej jakości taśmą samoprzylepną. Najmniejsze z naszych modułów OF nie posiadają systemowych otworów montażowych w rastrze 10,8mm ze względu na niewielkie gabaryty.
alt
Cechy techniczne:
Napięcie wyjściowe
  • 24VDC +/-3%
Moc wyjściowa
  • 30W @12V
Sprawność
  • 90% @Vin=12V,Pout=25W
Napięcie zasilania
  • 10...30 VDC
Prąd jałowy przetwornicy
  • 18mA @12V
Sygnalizacja pracy
  • LED1 - obecność napięcia wyjściowego
Konstrukcja obudowy
  • Moduł do zabudowy mocowany na podstawce z tworzywa z taśmą samoprzylepną
Montaż
  • Taśma samoprzylepna
Zakres temperatur pracy
  • -20...+40°C
Wymiary
  • 25 x 60 x 16mm