Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, moduł do zabudowy, ATTE, ASUC-30-AD0-OF
Kod EAN: 5902143690672
ATTE
1 osoba kupiła 1 produkt
Rozwiń najważniejsze cechy
Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, Vin 10...30VDC, Vout 12...48VDC, Pout 30W, moduł do zabudowy, typu ASUC-30-AD0-OF. Najważniejsze korzyści:   szeroki zakres napięcia zasilania możliwość precyzyjnej regulacji napięcia wyjściowego w szerokim…
  • Recenzje produktu (0)
Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, Vin 10...30VDC, Vout 12...48VDC, Pout 30W, moduł do zabudowy, typu ASUC-30-AD0-OF.
Najważniejsze korzyści:
  • szeroki zakres napięcia zasilania
  • możliwość precyzyjnej regulacji napięcia wyjściowego w szerokim zakresie
alt
ASUC-30-AD0-OF to wysokosprawna, nieizolowana przetwornica DC/DC podnosząca napięcie.
Typowym zastosowaniem modułu jest wytwarzanie napięcia zasilającego PoE48 VDC z napięcia 12 VDC lub 24 VDC pochodzącego z zasilacza buforowego.
Konstrukcja OF (Open Frame)
Umożliwia zabudowę urządzenia w dowolnej obudowie. Moduł dostarczamy wraz z podstawką montażową z tworzywa oraz wysokiej jakości taśmą samoprzylepną. Najmniejsze z naszych modułów OF nie posiadają systemowych otworów montażowych w rastrze 10,8mm ze względu na niewielkie gabaryty.
Napięcie wyjściowe
  • 12 ... 48 VDC
Moc wyjściowa
  • 30W @12V
Sprawność
  • 90% @Vin=12V, Pout=25W
Napięcie zasilania
  • 10...30VDC
Prąd jałowy przetwornicy
  • 18mA @12V
Konstrukcja obudowy
  • Moduł do zabudowy mocowany na podstawkce z tworzywa z taśmą samoprzylepną
Montaż
  • Taśma samoprzylepna
Zakres temperatur pracy
  • -20...+40°C
Wymiary
  • 25 x 60 x 16 mm