Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, moduł do zabudowy, ATTE, ASUC-50-240-OF
Rozwiń najważniejsze cechy
Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, Vin 10...24VDC, Vout 24VDC, Pout 50W, moduł do zabudowy, typu ASUC-50-240-OF. Najważniejsze korzyści:   szeroki zakres napięcia zasilania ustalone napięcie wyjściowe 24 VDC niskie nagrzewanie urządzenia…
  • Recenzje produktu (0)
Przetwornica DC/DC, podnosząca napięcie, Vin 10...24VDC, Vout 24VDC, Pout 50W, moduł do zabudowy, typu ASUC-50-240-OF.
Najważniejsze korzyści:
  • szeroki zakres napięcia zasilania
  • ustalone napięcie wyjściowe 24 VDC
alt
ASUC-50-240-OF to wysokosprawna, nieizolowana przetwornica DC/DC podnosząca napięcie.
Przetwornica pozwala na pracę w szerokim zakresie napięć wejściowych i posiada ustalone napięcie wyjściowe 24 VDC.
Typowym zastosowaniem modułu jest wytwarzanie napięcia zasilającego 24 VDC z napięcia 12 VDC pochodzącego z zasilacza buforowego.
Konstrukcja OF (Open Frame)
Umożliwia zabudowę urządzenia w dowolnej obudowie, jednak najwygodniejszym sposobem montażu, są dedykowane obudowy serii ABOX, oraz blachy montażowe, wyposażone w otworowanie systemowe w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy lub blachy montażowej.
Napięcie wyjściowe
  • 24VDC +/-2%
Moc wyjściowa
  • 50W @12V
Sprawność
  • 93% @Vin=12V, Pout=50W
Napięcie zasilania
  • 10...24 VDC
Prąd jałowy przetwornicy
  • 27mA @12V
Konstrukcja obudowy
  • Brak - moduł do zabudowy
Montaż
  • Zatrzaskowe kołki dystansowe, otwory montażowe w rastrze 10,8 mm
Zakres temperatur pracy
  • -20...+40°C
Wymiary
  • 40 x 61 x 16 mm