

Wysokiej klasy teleinformatyczny nieekranowany przewód czteroparowy kategorii 5e w powłoce zewnętrznej wykonanej z czarnego polietylenu ( PE ) odpornego na działanie promieni UV oraz czynników atmosferycznych. Przeznaczony do wykonywania instalacji zewnętrznych w sieciach teleinformatycznych prowadzonych bezpośrednio w ziemi, w kanalizacji kablowej lub na powietrzu. Ośrodek kabla jest zabezpieczony folią estrofolową.

SATEC to Polski producent, specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości kabli i przewodów przez wiele lat. Naszym priorytetem zawsze było dostarczanie produktów o najwyższej jakości, wykorzystując najnowsze technologie, przy jednoczesnym utrzymaniu atrakcyjnych cen. Klienci, którzy mieli okazję korzystać z naszych produktów, potwierdzają, że wysokie standardy oraz innowacyjne podejście do produkcji nie muszą być związane z wygórowanymi cenami.
Bardzo fajny kabelek, dobrze skontaktowanie pary. Brak problemów przy pracach instalacyjny. Polecam
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 350 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.