Strona główna » Zasilacze buforowe i liniowe » Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, ABOX-XL1, ATTE, AUPS-70-120-XL1
Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, ABOX-XL1, ATTE, AUPS-70-120-XL1Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, ABOX-XL1, ATTE, AUPS-70-120-XL1Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, ABOX-XL1, ATTE, AUPS-70-120-XL1Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, ABOX-XL1, ATTE, AUPS-70-120-XL1Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, ABOX-XL1, ATTE, AUPS-70-120-XL1
Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, ABOX-XL1, ATTE, AUPS-70-120-XL1
Rozwiń najważniejsze cechy
Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, Iout 6A, Pout 72W, w obudowie zewnętrznej ABOX-XL1 (1x AKU 18Ah), typu AUPS-70-120-XL1. Najważniejsze korzyści:   kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie centralne…
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, Iout 6A, Pout 72W, w obudowie zewnętrznej ABOX-XL1 (1x AKU 18Ah), typu AUPS-70-120-XL1.
Najważniejsze korzyści:
  • kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie
  • centralne buforowanie zasilania
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności zasilacza
  • łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
alt
alt
Obudowy zewnętrzne serii ABOX
Stanowią wygodne rozwiązanie problemu ochrony urządzeń oraz połączeń kablowych montowanych w warunkach zewnętrznych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na promieniowanie UV i pozostałe, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dostępne w ofercie modele zostały wyposażone w blachę montażową, posiadającą specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części blachy montażowej.
Cechy techniczne:
Obudowa
  • tworzywo / szary RAL7035
Stopień ochrony obudowy
  • IP56
Wymiary obudowy (szer. × wys. × gł.)
  • 300x220x120mm
Montaż
  • naścienny, uchwyty montażowe
Typ zasilacza
  • impulsowy, sprawność 90%
Moc zasilacza
  • 80W – moc ciągła, 110W moc maksymalna
Napięcie wyjściowe
  • 11,5÷13,9V - zasilanie sieciowe
  • 10,5÷12,6V - praca bateryjna
Prąd ładowania akumulatora
  • 1A lub 2A wybierane zworką JP1
Napięcie odłączenia akumulatora
  • 10,2V automatyczny powrót po powrocie napięcia sieci
Zabezpieczenie przed przeciążeniem
  • 9A – próg zadziałania zabezpieczenia zasilacza
Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia
  • 6,3A – dla pracy z akumulatora (bezpiecznik)
  • Dla pracy sieciowej wymagany jest restart zasilacza
Zabezpieczenie przed odwrotnym podłączeniem akumulatora
  • bezpiecznik 6,3A
Wyjścia techniczne
  • wyjścia typu otwarty kolektor, maksymalnie 50mA na wyjście
  • OUF – brak napięcia +DC_OUT,
  • ACF – brak napięcia AC
Funkcja startu przy braku zasilania AC
  • samoczynne uruchomienie zasilacza po podłączeniu akumulatora
Zakres temperatur pracy
  • -10°C ... +40°C
Produkty Atte powstają w ścisłej współpracy z instalatorami.
Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Zadzwoń lub napisz!
Hikvision-producent
Dane kontaktowe producenta:
ATTE Power Sp. z o.o.
ul. 3 maja 81B
32-400 Myślenice
Tel: +48 12 400 41 28
Tel: +48 12 378 94 02
Email: biuro@atte.pl
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.