Strona główna » Zasilacze buforowe i liniowe » Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, obudowa ABOX-E, ATTE, AUPS-70-120-E
Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, obudowa ABOX-E, ATTE, AUPS-70-120-EZasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, obudowa ABOX-E, ATTE, AUPS-70-120-EZasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, obudowa ABOX-E, ATTE, AUPS-70-120-E
Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, obudowa ABOX-E, ATTE, AUPS-70-120-E
Rozwiń najważniejsze cechy
Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, Iout 6A, Pout 72W, w obudowie wewnętrznej ABOX-E (1x AKU 7Ah), typu AUPS-70-120-E. Najważniejsze korzyści:   kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie centralne buforowanie…
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz buforowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, Iout 6A, Pout 72W, w obudowie wewnętrznej ABOX-E (1x AKU 7Ah), typu AUPS-70-120-E.
Najważniejsze korzyści:
  • kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie
  • centralne buforowanie zasilania
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności zasilacza
  • łatwy montaż w obudowach posiadających otworowanie systemowe w rastrze 10,8 mm
alt
alt
Obudowy wewnętrzne serii ABOX
Stanowią wygodne rozwiązanie problemu estetycznej zabudowy urządzeń oraz zakończenia okablowania wewnątrz budynków. Wszystkie obudowy wykonywane są z blachy stalowej, lakierowanej proszkowo na półmatowy, biały kolor. Produkcja z użyciem nowoczesnej linii technologicznej zapewnia najwyższą jakość i precyzję wykonania. Każda obudowa wyposażona jest w zamknięcie na śrubę, zdejmowane drzwiczki oraz tamper otwarcia. Dostępne w ofercie modele posiadają specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części obudowy.
Cechy techniczne:
Akumulator
  • 1 x akumulator żelowy lub AGM 12V / 7Ah
Napięcie wyjściowe
  • 12 VDC +/-15%
Prąd wyjściowy
  • 6A
Moc zasilacza
  • 72W
Sprawność
  • 90% @70 W
Napięcie wejściowe
  • 190 ... 260 VAC, 50Hz
Prąd ładowania akumulatora
  • 1 A lub 2 A (wybierane zworą JP1)
Zabezpieczenie wejścia zasilacza
  • Bezpiecznik topikowy zwłoczny 3,15A
Zabezpieczenie wyjścia zasilacza
Zasilanie sieciowe:
  • Elektroniczne zabezpieczenie przeciążeniowe na poziomie 9A (wymagany restart zasilacza)
Praca z akumulatora:
  • Bezpiecznik topikowy 6,3A
Zabezpieczenie obwodu akumulatora
Przed odwrotnym podłączeniem oraz przeciążeniem:
  • Bezpiecznik topikowy 6,3A
Przed głębokim rozładowaniem:
  • Odłączenie akumulatora dla napięcia poniżej 10,2 V z auto powrotem
Sygnalizacja
  • LED1 (żółta) - obecność napięcia sieci
  • LED2 (zielona) - obecność napięcia wyjściowego
  • LED3 (czerwona) - ładowanie akumulatora
Wyjścia techniczne
  • OUF – brak napięcia +DC_OUT
  • ACF – brak napięcia AC
  • Wyjścia typu otwarty kolektor o maksymalnym obciążeniu 50mA (każde wyjście)
Uruchomienie przy braku zasilania AC
  • Samoczynne uruchomienie zasilacza po podłączeniu akumulatora
Konstrukcja obudowy
  • Obudowa ABOX-E
  • Materiał obudowy - blacha stalowa 0,8 mm
  • Obudowa malowana na kolor biały
  • Zamontowany tamper otwarcia
  • Dystans do ściany
Montaż
  • Otwory montażowe 6 mm, możliwości zawieszenia
Stopień ochrony
  • IP20
Temperatura pracy
  • -10 ... +40°C
Wymiary
  • 250 × 200 × 85 mm