Strona główna » Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, obudowa zewnętrzna ABOX-LI, ATTE, APS-70-120-L1
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, obudowa zewnętrzna ABOX-LI, ATTE, APS-70-120-L1Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, obudowa zewnętrzna ABOX-LI, ATTE, APS-70-120-L1Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, obudowa zewnętrzna ABOX-LI, ATTE, APS-70-120-L1Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, obudowa zewnętrzna ABOX-LI, ATTE, APS-70-120-L1
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, obudowa zewnętrzna ABOX-LI, ATTE, APS-70-120-L1
Rozwiń najważniejsze cechy
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, Iout 6A, Pout 72W, w obudowie zewnętrznej ABOX-L1, typu APS-70-120-L1. Najważniejsze korzyści:   kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie niskie nagrzewanie wnętrza…
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 12VDC, Iout 6A, Pout 72W, w obudowie zewnętrznej ABOX-L1, typu APS-70-120-L1.
Najważniejsze korzyści:
  • kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności zasilacza
  • odporność na zwarcia i przeciążenia
  • odporność na przepięcia zarówno od strony sieci 230 VAC jak i wyjścia zasilacza
  • łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
alt
Układ zasilacza to wysokosprawna przetwornica impulsowa zapewniająca izolację pomiędzy siecią 230 VAC i zasilanym urządzeniem.
alt
Obudowy zewnętrzne serii ABOX
Stanowią wygodne rozwiązanie problemu ochrony urządzeń oraz połączeń kablowych montowanych w warunkach zewnętrznych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na promieniowanie UV i pozostałe, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dostępne w ofercie modele zostały wyposażone w blachę montażową, posiadającą specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części blachy montażowej.
Cechy techniczne:
Napięcie wyjściowe
  • 11,2 ... 14,2 VDC (regulowane potencjometrem V_adj)
Prąd wyjściowy
  • 6A
Moc zasilacza
  • 72W
Sprawność
  • 90% @60W
Napięcie wejściowe
  • 180 ... 240 VAC
Zabezpieczenia wejścia
  • Bezpiecznik T3,15A
Zabezpieczenie przed zwarciem
  • 9A (wymaga restartu zasilacza)
Zabezpieczenie przed przeciążeniem
  • 9A
Temperatura pracy
  • -20 ... +50°C
Konstrukcja obudowy
  • Materiał obudowy - tworzywo, kolor szary (RAL7035)
  • Zamontowane dławnice 1 x M16, 1 x M20
Stopień ochrony
  • IP56
Montaż
  • Uchwyty montażowe, możliwość zawieszenia na ścianie
Wymiary
  • 240 x 190 x 90 mm