Strona główna » Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, ATTE, APS-70-240-OF
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, ATTE, APS-70-240-OF
Rozwiń najważniejsze cechy
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, Iout 3A, Pout 72W, moduł do zabudowy, typu APS-70-240-OF. Najważniejsze korzyści:   kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki…
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, Iout 3A, Pout 72W, moduł do zabudowy, typu APS-70-240-OF.
Najważniejsze korzyści:
  • kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności zasilacza
  • odporność na zwarcia i przeciążenia
  • odporność na przepięcia zarówno od strony sieci 230 VAC jak i wyjścia zasilacza
  • łatwy montaż w obudowach posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
alt
Układ zasilacza to wysokosprawna przetwornica impulsowa zapewniająca izolację pomiędzy iecią 230 VAC i zasilanym urządzeniem.
Konstrukcja OF (Open Frame)
Umożliwia zabudowę urządzenia w dowolnej obudowie, jednak najwygodniejszym sposobem montażu, są dedykowane obudowy serii ABOX, oraz blachy montażowe, wyposażone w otworowanie systemowe w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, tworowanej części obudowy lub blachy montażowej.
Cechy techniczne:
Napięcie wyjściowe
  • 21 ... 26 VDC (regulowane potencjometrem V_adj)
Prąd wyjściowy
  • 3A
Sprawność
  • 90% @60W
Napięcie wejściowe
  • 180 ... 240 VAC
Zabezpieczenia wejścia
  • Bezpiecznik T3,15A
Zabezpieczenie przed zwarciem
  • 5A (wymaga restartu zasilacza)
Zabezpieczenie przed przeciążeniem
  • 5A
Temperatura pracy
  • -10 ... +40°C
Konstrukcja obudowy
  • Brak - moduł do zabudowy
Montaż
  • Zatrzaskowe kołki dystansowe, otwory montażowe w rastrze 10,8 mm
Wymiary
  • 100 x 65 x 40 mm
Waga
  • 0,11 kg
Produkty Atte powstają w ścisłej współpracy z instalatorami.
  alt
Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości? Zadzwoń lub napisz!
Hikvision-producent
Dane kontaktowe producenta:
ATTE Power Sp. z o.o.
ul. 3 maja 81B
32-400 Myślenice
Tel: +48 12 400 41 28
Tel: +48 12 378 94 02
Email: biuro@atte.pl
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.