Strona główna » Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, obudowa zewnętrzna ABOX-M1, ATTE, APS-70-240-M1
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, obudowa zewnętrzna ABOX-M1, ATTE, APS-70-240-M1Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, obudowa zewnętrzna ABOX-M1, ATTE, APS-70-240-M1Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, obudowa zewnętrzna ABOX-M1, ATTE, APS-70-240-M1Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, obudowa zewnętrzna ABOX-M1, ATTE, APS-70-240-M1
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, obudowa zewnętrzna ABOX-M1, ATTE, APS-70-240-M1
Rozwiń najważniejsze cechy
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, Iout 3A, Pout 72W, w obudowie zewnętrznej ABOX-M1, typu APS-70-240-M1. Najważniejsze korzyści:   kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie niskie nagrzewanie wnętrza…
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 24VDC, Iout 3A, Pout 72W, w obudowie zewnętrznej ABOX-M1, typu APS-70-240-M1.
  • odporność na zwarcia i przeciążenia
  • odporność na przepięcia zarówno od strony sieci 230 VAC jak i wyjścia zasilacza
  • łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
alt
Układ zasilacza to wysokosprawna przetwornica impulsowa zapewniająca izolację pomiędzy siecią 230 VAC i zasilanym urządzeniem.
alt
Obudowy zewnętrzne serii ABOX
Stanowią wygodne rozwiązanie problemu ochrony urządzeń oraz połączeń kablowych montowanych w warunkach zewnętrznych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na promieniowanie UV i pozostałe, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dostępne w ofercie modele zostały wyposażone w blachę montażową, posiadającą specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części blachy montażowej.
Cechy techniczne:
Napięcie wyjściowe
  • 21 ... 26 VDC (regulowane potencjometrem V_adj)
Prąd wyjściowy
  • 3A
Moc zasilacza
  • 72W
Sprawność
  • 90% @60W
Napięcie wejściowe
  • 180 ... 240 VAC
Zabezpieczenie przed zwarciem
  • 5A (wymaga restartu zasilacza)
Zabezpieczenie przed przeciążeniem
  • 5A
Temperatura pracy
  • -20 ... +40°C
Konstrukcja obudowy
  • Materiał obudowy - tworzywo, kolor szary (RAL7035)
Wymiary
  • 190 x 140 x 70 mm