Strona główna » Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 48VDC, obudowa ABOX-L1, ATTE, APS-90-480-L1
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 48VDC, obudowa ABOX-L1, ATTE, APS-90-480-L1Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 48VDC, obudowa ABOX-L1, ATTE, APS-90-480-L1Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 48VDC, obudowa ABOX-L1, ATTE, APS-90-480-L1Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 48VDC, obudowa ABOX-L1, ATTE, APS-90-480-L1
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 48VDC, obudowa ABOX-L1, ATTE, APS-90-480-L1
Rozwiń najważniejsze cechy
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 48VDC, Iout 2A, Pout 96W, w obudowie zewnętrznej ABOX-L1, typu APS-90-480-L1. Najważniejsze korzyści:   kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie niskie nagrzewanie wnętrza…
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz sieciowy SMPS, Vin 230VAC, Vout 48VDC, Iout 2A, Pout 96W, w obudowie zewnętrznej ABOX-L1, typu APS-90-480-L1.
Najważniejsze korzyści:
  • kompletne rozwiązanie zasilania urządzeń CCTV w małogabarytowej obudowie
  • niskie nagrzewanie wnętrza obudowy dzięki wysokiej sprawności zasilacza
  • odporność na zwarcia i przeciążenia
  • odporność na przepięcia zarówno od strony sieci 230 VAC jak i wyjścia zasilacza
  • łatwy montaż modułów posiadających otworowanie w rastrze 10,8 mm
alt
Układ zasilacza to wysokosprawna przetwornica impulsowa zapewniająca izolację pomiędzy iecią 230 VAC i zasilanym urządzeniem.
alt
Obudowy zewnętrzne serii ABOX
Stanowią wygodne rozwiązanie problemu ochrony urządzeń oraz połączeń kablowych montowanych w warunkach zewnętrznych. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne zapewnia odporność na promieniowanie UV i pozostałe, niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dostępne w ofercie modele zostały wyposażone w blachę montażową, posiadającą specjalne otworowanie w rastrze 10,8mm. Jest ono kompatybilne z rozstawem otworów montażowych modułów do zabudowy. Systemowe rozwiązanie pozwala na pionowy lub poziomy montaż wybranych urządzeń w dowolnej, otworowanej części blachy montażowej.
Cechy techniczne:
Napięcie wyjściowe
  • 48 VDC +/-3%
Prąd wyjściowy
  • 2A
Moc zasilacza
  • 96W
Sprawność
  • 93% @90 W
Napięcie zasilania
  • 190 ... 260 VAC, 50 Hz
Zabezpieczenia wejścia
  • Bezpiecznik T3,15A
Zabezpieczenie przed przeciążeniem zasilacza
  • Zabezpieczenie elektroniczne na poziomie 3A
Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia DC_OUT
  • Zabezpieczenie elektroniczne (wymaga restartu zasilacza)
Zabezpieczenie przed przepięciami
  • Wejście AC – warystor
  • Wyjście DC – dioda transil
Temperatura pracy
  • -20 ... +50°C
Montaż
  • Uchwyty montażowe, możliwość zawieszenia na ścianie
Konstrukcja obudowy
  • Materiał obudowy - tworzywo, kolor szary (RAL7035)
  • Zamontowane dławnice 1 x M16, 1 x M20
Stopień ochrony
  • IP56
Wymiary
  • 242 x 190 x 90 mm