0
Strona główna » Poradniki » Jaki zestaw do monitoringu kupić?
KategorieProducenci

Opinie o produktach

Jaki zestaw do monitoringu kupić?

Bardzo często pojawia się pytanie: który zestaw do monitoringu będzie dla mnie odpowiedni?

Pytanie jest o tyle trudne, że każdy producent zachwala własne rozwiązania przekonując klienta nad korzyściami autorskich rozwiązań względem konkurencji.


Poniżej chcemy przedstawić standardy na które warto zwracać uwagę przed zakupem kamer:


 
1. Obraz w zadowalającej rozdzielczości, dzięki któremu jesteś w stanie rozpoznać szczegóły.
 
  

Standardem są kamery FULL-HD, czyli 2 megapikseleMożna przyjąć, że jest to absolutne minimum jeśli sprzęt ma pełnić funkcję rozpoznawania intruza.

 
 
2. Prosta obsługa.

 
 


System monitoringu musi być  łatwy i intuicyjny w obsłudzeZwracaj uwagę na funkcjonalność aplikacji na urządzeniach mobilnych. Przed zakupem obejrzyj w sieci działanie aplikacji na różnych systemach.  

 
3. Rozsądna cena.
 
   
 
System musi być niedrogi, a jednocześnie spełniać wszystkie wymogi użytkownika końcowego. Hikvision wprowadził nową linię rejestratorów IP oraz tanich kamer IP które niczym nie odstają od droższych modeli konkurencji.

 
4. Długość nagrań na dysku.
 
alt

Najnowsze kamery IP Hikvision z serii G-0 w większości posiadają kompresję zapisu H.265Dzięki temu nie wydając więcej pieniędzy, Twój dysk w rejestratorze wystarczy na dłużej.5. Obsługa kilku systemów z jednej aplikacji.


Hikvision wprowadza do oferty wideodomofony Hikvision oraz systemy alarmowe Pyronix. Są to bardzo rozbudowane systemy które mogą działać w jednej aplikacji z monitoringiem HikvisionWszystko będzie pracować w jednym programie, dzięki czemu integracja i obsługa zdalna będzie bardzo sprawna. Jest to szczególnie istotne zwłaszcza, że wielu producentów sprzętu tworzy tylko jedną grupę produktową.  
Pytanie jaki zestaw do monitoringu kupić, jest właściwie pytaniem retorycznym. Z pewnością nie da się udzielić na nie jednoznacznej odpowiedzi. Naszym zdaniem sprzęt marki HIKVISION oferuje bardzo korzystne cenowo rozwiązania, które oferują wysoką jakość za uczciwe pieniądze.
 


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Poradniki