+48 789 062 111
+48 507 237 287
61 4152775
0
Strona główna1 » Poradniki2 » Jakie kamery do monitoringu sklepu?
KategorieProducenci

Szukaj

alt
alt

Nasze hity

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Jakie kamery do monitoringu sklepu?

Prowadząc własne przedsiębiorstwo czy biznes, musimy zadbać o bezpieczeństwo. W przypadku sklepu doskonałym rozwiązaniem będzie system monitoringu, dzięki któremu odstraszymy potencjalnych złodziei i w łatwy sposób będziemy mogli kontrolować wszystko to, co dzieje się w naszym sklepie. Aby jednak stworzyć dobrej jakości system, potrzebujemy odpowiedniego sprzętu jak kamery czy rejestratory. Jeżeli więc w jakiś sposób czujemy się zagrożeni albo też chcemy po prostu chronić swoje mienie to zainstalowanie kamer będzie jednym z najlepszych rozwiązań. Ten artykuł pozwoli nam zdecydować, jakie kamery do monitoringu sklepu będą dla nas właściwe i na jakie parametry powinniśmy zwrócić największą uwagę.

Jak się okazuje, wybór kamer nie jest wcale taki prosty, gdyż dostępnych jest wiele różnych modeli, które mogą różnić się między sobą takimi aspektami jak:

  • rozdzielczość,
  • rodzaj obudowy,
  • obiektyw,
  • kąt widzenia,
  • klasa szczelności,
  • dodatkowe funkcje.
  • Złącze na kartę pamięci dzięki czemu kamera może pracować samodzielnie

Kamery do monitoringu sklepu – na co zwrócić uwagę?

Monitoring sklepu bardzo często wymaga zastosowania nie jednej, lecz wielu kamer. Dużo zależy od powierzchni sklepu, ale dobrym pomysłem jest również montaż kamery zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej, abyśmy mogli monitorować zarówno to, co dzieje się przed wejściem do sklepu, jak i w w środku. Przy wyborze warto jest wziąć pod uwagę powyższe czynniki – kamera musi bowiem przekazywać nam dobrej jakości obraz, być odporna na kurz oraz wodę czy posiadać obudowę ochronną. Niezwykle istotne są także różnego rodzaju dodatkowe funkcje jak chociażby rodzaj obiektywu czy reflektory podczerwieni, dzięki którym kamery będą działać nawet w niekorzystnych warunkach. Odpowiadając sobie na pytanie, jakie kamery do monitoringu sklepu są nam potrzebne, będziemy mieli pewność, że postawimy na taki sprzęt, który rzeczywiście pomoże nam pozytywnie wpłynąć na bezpieczeństwo pracowników sklepu oraz ochronić nasze mienie.


Przejdź do strony głównej