Kamera kopułowa Dahua 4,1mpx HAC-HDW1400RP-VF-27135
Kod producenta: HAC-HDW1400RP-VF-27135
Dahua
Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży
Powiadom mnie
Zabezpieczenia dobieramy od 2014 roku - nie szukaj dalej, rzetelny dobór i wycena sprzętu.
Rozwiń najważniejsze cechy
Najważniejsze cechy produktu:
  • Obudowa: kopułowa;
  • Obiektyw: zmiennoogniskowy 2.7-13,5mm;
  • Rozdzielczość: 4Mpx;
  • Kąt widzenia: ---
  • Funkcje: DNR; Tryb dzień/noc; BLC; HLC; D-WDR; AGC
  • Promiennik podczerwieni: 30m;
  • Klasa szczelności: IP67;
  • Zasilanie: 12 V DC;
  • Opis produktu
  • Linki (2)
  • Producent
  • Recenzje produktu (0)
Kamera analogowa o rozdzielczości 4,1 megapiksela Dahua HAC-HDW1400RP-VF-27135.
Wbudowany promiennik IR pozwala na obserwację obszaru do 30 metrów w całkowitej ciemności.
Korzyści z modelu DH-HAC-HDW1400RP-VF-27135:
  • Otrzymasz kamerę o wyższej rozdzielczości w cenie 2 megapikseli
  • Regulowana ogniskowa
Specyfikacja:
  • Standard: HD-CVI, PAL
  • Przetwornik: 1/3" Progressive Scan CMOS
  • Wielkość matrycy: 4.1Mpx
  • Rozdzielczość: 2560 x 1440 - 3.7Mpx
  • Wyjście wideo: HD-CVI / CVBS, 1Vpp / 75Ω
  • Obiektyw: 2.7 ... 13.5mm, regulowany obiektyw bezpośrednio z aplikacji
  • Kąt widzenia: 98° ... 26°
  • Zasięg oświetlacza IR: 30m, pozwala na prace w nocy do 30 metrów w całkowitej ciemności
  • Współpraca z oświetlaczem IR: ICR - Mechaniczny filtr podczerwieni
  • Regulacja mocy oświetlacza IR: Automatyczna
  • Stosunek sygnał/szum (S/N): > 65dB
  • Menu ekranowe OSD: Menu OSD dostępne poprzez rejestrator DAHUA
  • Zasilanie: 12V DC / 380mA
  • Pobór mocy: ≤ 4.6W
  • Obudowa: Dome, Metalowa
  • Wandaloodporna: tak
  • Kolor: Biały
  • Klasa szczelności: IP67, kamera odporna na akty wandalizmu i zmienne warunki atmosferyczne
  • Temperatura pracy: -40°C ... 60°C
  • Waga: 0.56kg
  • Wymiary: Ø 119 x 97mm