0
Strona główna » Monitoring bezprzewodowy » Rejestratory WiFi (bezprzewodowe)
KategorieProducenci

Opinie o produktach

Rejestratory WiFi (bezprzewodowe)

Rejestratory WiFi (bezprzewodowe)

Na montaż monitoringu decyduje się dziś mnóstwo osób: zarówno przedsiębiorców, jak i zwykłych obywateli chcących zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych. Obecnie stosowane rozwiązania zostały znakomicie zsynchronizowane z nowoczesnymi technologiami w taki sposób, aby ułatwić korzystanie z nich na co dzień. Pracę kamer bezprzewodowych doskonale wspiera rejestrator WiFi: niewielkie i zgrabne urządzenie przypominające router, które umożliwia nie tylko nagrywanie obrazu, ale także zarządzanie nim przez sieć domową oraz przechowywanie nagrań zarówno na serwerze stacjonarnym, jak i w chmurze.

Rejestrator WiFi w monitoringu bezprzewodowym: wygoda i niezawodność

Dla kogo rejestrator do kamer WiFi okaże się najlepszym rozwiązaniem? Przygotowaliśmy ofertę, która zadowoli wszystkich klientów: zarówno poszukujących niewielkiego i lekkiego urządzenia o niskim poborze prądu, jak i znacznie bardziej zaawansowanego sprzętu, który umożliwia nagrywanie obrazu nawet z 8 urządzeń bezprzewodowych. Proponowane modele mogą pracować z dowolnym rodzajem Internetu, w tym siecią domową i mobilną. Uzyskiwany z monitoringu i przechowywany na serwerach obraz dostępny jest w wysokiej rozdzielczości, co pozwala na dokładną ocenę sytuacji. Obudowy, mimo swej niewielkiej wagi, są wytrzymałe: wykazują odporność na niskie i wysokie temperatury, a także drobne uszkodzenia. Ze względu na niewielkie gabaryty mogą być zamontowane w dowolnym miejscu (uwzględniając zasięg WiFi).


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości

Rejestrator do kamer bezprzewodowych

Ogromną zaletą proponowanego urządzenia wspierającego monitoring jest również jego charakter: rejestrator bezprzewodowy do kamer WiFi może odbierać oraz przesyłać dane wyłącznie dzięki połączeniu z siecią, bez potrzeby podłączania dodatkowych przewodów. Dzięki temu obsługa monitoringu odbywa się z dowolnego miejsca w obrębie budynku, w tym poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowane oprogramowanie. To wygodne i korzystne rozwiązanie, które wspomaga pracę kamer bezprzewodowych, dodatkowo zwiększając poczucie bezpieczeństwa domowników oraz pracowników.