0
Strona główna » Poradniki » Kamery do monitoringu IP HIKVISION z najnowszego cennika, co je wyróżnia?
KategorieProducenci

Kamery do monitoringu IP HIKVISION z najnowszego cennika, co je wyróżnia?

Najnowszy cennik systemów CCTV HIKVISION wprowadził dość sporo nowych modeli kamer i rejestratorów IP. Czym różnią się względem poprzednich serii i co je wyróżnia na tle poprzedników?
1. Kamery IP z serii G0-Ixxx posiadają kompresję H.265+, dzięki temu gdy wybierasz monitoring w wysokiej rozdzielczości, możesz zaoszczędzić sporo miejsca na dysku w rejestratorze. Czym wyższa jest kompresja, tym nagranie zajmuje mniej miejsca.

alt

2. Większość modeli zaczynając od najtańszych z cennika posiada wejście na karty pamięci micro-sd aż do 128 GB. Korzyścią dla klienta jest,że bez rejestratora nagrania będą zapisywały się przez kilka dni.3. Kamery Easy IP 2.0 posiadają analizę obrazu, czyli przykładowo:
  • wykrywanie przekroczenia linii,
  • wykrywanie wtargnięcia w obszar,
  • wykrywanie twarzy.
alt

4. Kamery z kartą pamięci zostały zoptymalizowane pod kątem współpracy w chmurze P2P, uzyskujemy zatem:
  • W czasie rzeczywistym podgląd na żywo,
  • Odtwarzanie nagranych filmów,
  • Alerty natychmiastowe np: na maila po wykryciu ruchu z kamery.


5. Wprowadzono nowe kamery w rozdzielczości 8 i 12 megapikseli z wydłużonym zasięgiem promiennika podczerwieni i funkcją analityki obrazu w przystępnych cenach.6. Dla wymagających obiektów część modeli posiada funkcje DWDR, HLC, BLC dzięki czemu kamera doskonale sprawdzi się przy zmiennym oświetleniu, a także gdy światło skierowane jest na kamery np: podczas wjazdy dostawy do firmy.
 
altalt


7. Najnowsze kamery Hikvision z serii G-OI działa z większą ilością klatek. Czyli podglądasz obraz w 30 klatkach, zamiast 20-25 jak w poprzednich modelach.8. Kamery motor-zoom, czylikamery same dopasują ostrość obrazu do istniejącej sceny. Jest to rozbudowana funkcja znanego moto-zoomu która ułatwia montaż systemu.9. Kamery IP z wejściami alarmowymi. Dzięki czemu do kamery możesz podłączyć mikrofon, czujnik ruchu, sygnalizator alarmowy i stworzyć inteligentny monitoring z funkcją alarmu.
 
alt

10. Kamery IP z 3 strumieniami wideo. Wyższe modele posiadają aż trzy strumienie wideo, dzięki czemu kamerę możesz udostępnić online na kilka źródeł. Jednym urządzeniem udostępnisz obraz z kamer osobom trzecim np w formie abonamentu.

Powyżej bardzo skrótowo wprowadziliśmy do podstawowych różnic. O czym warto wspomnieć kamery ip z najnowszej serii są tańsze względem poprzednich modeli, a jednocześnie oferują przydatne rozwiązania. 

Hikvision będąc na bardzo konkurencyjnym rynku zdecydowanie wyciąga rękę w stronę klienta i cały czas podkreśla swoją pozycję lidera w branży CCTV.

 

Jeżeli spodobał Ci się wpis, sprawdź naszą ofertę:


 


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Poradniki