Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie

Kamery IP WiFi

Stały nadzór domu lub biura z dowolnego miejsca na świecie? Teraz to możliwe! Wystarczy, że zaopatrzysz się w bezprzewodowe kamery IP WiFi. Z ich pomocą wygodnie sprawdzisz co dzieje się w domu, biurze, ale także dookoła, np. w ogrodzie czy na parkingu.

 

Kamery IP bezprzewodowe – dlaczego warto?

 

Zalet jest wiele i z pewnością docenią je osoby, które cenią sobie funkcjonalne rozwiązania. Tym co wyróżnia je na tle tradycyjnych modeli, to to, że wystarczy do kontaktu z rejestratorem wystarczy sam przewód zasilający. Dane przesyłane są bezprzewodowo za pomocą WiFi (standard IEEE 802.11 b/g/n). Wybierając modele WiFi oszczędzasz nie tylko czas, który normalnie trzeba by poświęcić na przeciąganie przewodów UTP, ale również nerwów. Co więcej, budynek, w którym znajduje się monitoring WiFi prezentuje się dużo lepiej z zewnątrz. Nowoczesne rozwiązania dają też większe możliwości - przede wszystkim dobrze łapią sygnał sieciowy, a co za tym idzie mogą wydajnie działać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Producent

Zakup kamery IP WiFi Hikvision - doskonała inwestycja

 

Naszym Klientom oferujemy nowoczesne urządzenia, z pomocą których dużo łatwiej i lepiej mogą kontrolować to, co dzieje się na monitorowanym obszarze. Obraz cyfrowy charakteryzuje doskonała jakość, dzięki czemu możesz w szybki sposób zidentyfikować znajdujące się na nim postaci oraz pozostałe obiekty. W naszym asortymencie dostępne są także kamery IP WiFi Hikvision oraz Dahua posiadające dodatkowe funkcje znacznie zwiększające bezpieczeństwo, np. detektor ruchów czy wyraźny obraz w nocy.

 

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo z kamerami IP WiFi od Dahua

 

Kamery IP WiFi zewnętrzne bezprzewodowe od producenta Dahua, zostały wyposażone w możliwość zapisu obrazu na karcie pamięci SD, dzięki czemu w razie niespodziewanego zdarzenia lub kradzieży możesz bez trudu sprawdzić, co działo się w danym dniu lub tygodniu. Oferowane modele Hikvision mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu bez trudu umieścisz je w dowolnym miejscu. W zależności od potrzeby możemy zamontować urządzenie bardzo dyskretnie, tak aby było prawie niewidoczne dla niezapowiedzianych gości.

 

Jak widać monitoring bezprzewodowy to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu i z pewnością spełni Twoje oczekiwania, a jednocześnie pomoże zadbać o bezpieczeństwo bliskich.

 

Urządzenia monitorujące wykorzystując coraz nowocześniejsze rozwiązania techniczne, stają się jeszcze bardziej funkcjonalne i wygodne w codziennym stosowaniu. Proponowane przez nas urządzenia rejestrujące - kamery IP WiFi marki Hikvision - znajdą zastosowanie zarówno jako wsparcie dla monitoringu domowego, jak i służbowego. Dostępne w ofercie modele obrotowe oraz tubowe mogą zostać zamontowane także na zewnątrz. Przystosowane zostały do tego, aby pracować w zmiennych i trudnych warunkach, bez wpływu na doskonałą jakość obrazu przekazywaną następnie do urządzenia rejestrującego, do tego przy wsparciu WiFi.

 

Nowoczesne, bezprzewodowe kamery IP WiFi Hikvision

 

W naszej ofercie dostępne są bezprzewodowe urządzenia Hikvision – marki cenionej ze względu na produkcję niezawodnych urządzeń do monitoringu wykorzystujących nowoczesne rozwiązania techniczne. Doskonała rozdzielczość obrazu umożliwia bezproblemową identyfikację osób znajdujących się na nagraniu: wszystkie szczegóły są wyraźne widoczne. Nie jest to jednak jedyna zaleta sprzętu rejestrującego tej marki. Ogromnym ułatwieniem jest jego bezprzewodowy charakter. Dzięki temu obrotowe lub kopułowe kamery IP WiFi mogą wykorzystywać do działania sieć stacjonarną lub mobilną. Konfiguracja systemu nie sprawi trudności nawet osobom niedoświadczonym w użytkowaniu nowoczesnych urządzeń monitorujących: instrukcja jest bardzo prosta i intuicyjna.

 

Kamery IP bezprzewodowe Hikvision – bez przewodów, wygodnie i sprawnie

 

Wybrane modele zostały dodatkowo zaopatrzone w promiennik podczerwieni, który rejestruje obraz po zmroku – nie potrzebuje do tego dodatkowego oświetlenia. Kamery IP WiFi obrotowe pozwalają ponadto monitorować otwarte przestrzenie – zmiana kąta widoczności umożliwia uchwycenie ruchu w znacznie szerszym zakresie, dlatego rekomendowane są szczególnie do zastosowania zewnętrznego, w tym obserwowania placów oraz parkingów. Wzmocniona obudowa sprzętu bezprzewodowego Hikvision to kolejne udogodnienie: modele obrotowe oraz kopułowe mogą dzięki temu pracować w każdych warunkach.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu