0
Strona główna » Poradniki » Kamery LPR ANPR czytające i liczące tablice rejestracyjne, co warto wiedzieć?
KategorieProducenci

Opinie o produktach

Kamery LPR ANPR czytające i liczące tablice rejestracyjne, co warto wiedzieć?

Kamery IP czytające tablice rejestracyjne to urządzenia wymagające szczególnej uwagi na poziomie odpowiedniego doboru urządzeń.


System monitoringu oferujący automatyczne rozpoznawanie, śledzenie, a także
tworzenie bazy danych z tablic rejestracyjnych   wjeżdżających samochodów może być ogromnym ułatwieniem oraz automatyzacją biznesu.


Najnowsze 
kamery IP, które pojawiają się w ofercie pozwalają Ci zintegrować system monitoringu z bramkami parkingowymi oraz kontrolą dostępu dzięki czemu parking staje się bezobsługowy a naliczanie opłat odbywa się z automatu na podstawie danych zapisanych w kamerze.


Wybrane
kamery do monitoringu czytające tablice rejestracyjne  umożliwiają stworzenie inteligentnej listy wjeżdżających samochodów, a następnie stworzenie czarnej listy na postawie której wybrane samochody po wjechaniu na teren posesji wzbudzają alarm.


System LPR,
ANPR pozwala także przypisać unikalne dane do konkretnych tablic rejestracyjnych, co pozwala rozpoznać klienta Premium lub ważnego gościa wjeżdżającego na teren obiektu i przywitać go wcześniej gorącą kawą lub herbatą.


Funkcja kamery którą warto wziąć pod uwagę to zliczanie wjeżdżających samochodów i tworzenie raportu dzięki któremu możesz porównać w odstępach czasowych liczbę abonentów i gości.


Kamery do monitoringu to dzisiaj nie tylko urządzenia nagrywające obraz pomagające złapać złodzieja. Dzisiejszy monitoring to również wsparcie dla działu planowania i zarządzania ryzykiem. Stopa zwrotu z inwestycji już w pojedyncze kamery LPR, ANPR może przewyższyć oczekiwania w bardzo krótkim odcinku czasowym.

 

Jeżeli spodobał Ci się wpis, przejrzysz naszą ofertę:Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Poradniki