0
Strona główna » Poradniki » Switche do monitoringu IP POE. Co nowego?
KategorieProducenci

Opinie o produktach

Switche do monitoringu IP POE. Co nowego?

Monitoring IP to stale rozbudowywana technologia. Kamery zyskują funkcjonalność, polepsza się jakość jak i trwałość kamer. Jednak aby instalacja działała na długie lata, powinniśmy pamiętać o odpowiednim zasilaniu kamer.

Hikvision wprowadza do oferty switche przemysłowe zarządzalne i niezarządzalnez funkcją extendera POE o zasięgu aż do 250 metrów w jednym przewodzie UTP.
Dlaczego warto zainwestować w switche POE HIKVISION?


1. Spora gama switchy posiada funkcję extender, dzięki której nie martwisz się o spadki napięcia przy większej odległości. Dotychczas standardem maksymalnej odległości gdzie wizja+zasilanie przesyłane były jednym przewodem, określana była na 100 metrów. Dzisiaj jest to już 250 metrów, co jest ogromną wygodą przy większych inwestycjach.
alt

2. Wybrane modele posiadają zabezpieczenia anty przepięciowe, co oznacza, że nie musisz kupować oddzielnej listwy która zabezpieczy sprzęt przed spaleniem w przypadku burzy i wyładowań elektrycznych.
3. Porty o wysokim priorytecie wideo, czyli switch do kamer hikvision to urządzenie przeznaczone typowo do systemów monitoringu IP.
alt


4. Wsparcie dla kamer i protokołów wielu producentów. Oznacza to, że sprzęt można dowolnie łączyć i zastosować również kamery innych producentów.

Wspierane protokoły to przykładowo: 
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q


5. Switche HIKVISION posiadają mocowania do montażu w szafie rack oraz odpowiednie przelotki w obudowie tak, aby przez cały czas były właściwie chłodzone.

altMonitoring to nie tylko wybór odpowiedniej kamery. Musisz pamiętać, że system to jeden organizm który musi składać się z solidnych podzespołów.

Switche POE HIKVISION są dostępne zarówno dla małych systemów zaczynając od 4 portów jak i systemów dla kilkudziesięciu kamer przemysłowych.

Dodatkowym atutem są porty światłowodowe i zdalne zarządzanie portami po sieci lokalnej lub zewnętrznej.


 

Jeżeli spodobał Ci się wpis, sprawdź naszą ofertę:Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Poradniki