Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie
Strona główna » Systemy zasilania BCS » Telewizja analogowa i HDCVI

Telewizja analogowa i HDCVI

Telewizja analogowa i HDCVI
Złe zasilanie stanowi najczęstszy powód wadliwego działania systemów monitoringu. Dlatego też w celu zaprojektowania i budowy stabilnego systemu CCTV konieczne jest zaopatrzenie w wysokiej jakości zestawy zasilania dla kamer analogowych i HD CVI. Oferujemy Państwu zestawy transmisji wideo obsługujące zasilanie i transmisję wideo jednym przewodem UTP dla czterech lub ośmiu kamer. Zestawy transmisji wideo BCS zapewniają stabilność zasilania systemu CCTV i doskonale sprawdzają się w skrajnych temperaturach, od -10 do +40°C. Zestawy zasilania dla kamer analogowych BCS charakteryzuje wysoka wydajność pracy, ponad 90-procentowa sprawność zasilacza, a także wyjątkowa prostota montażu i obsługi.

Zabezpieczenia zestawów

W celu zapewnienia stabilności działania systemów monitoringu, zestawy transmisji wideo wyposażono w konieczne zabezpieczenia przeciwprzeciążeniowe, przeciwzwarciowe i przeciwprzepięciowe. Zestawy zasilania dla kamer analogowych wyposażone są również w diody sygnalizujące awarię. Obudowa wykonana jest z estetycznego tworzywa sztucznego.
 

 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Producent

Może zainteresują Cie również:

  1. Telewizja IP
  2. Systemy hybrydowe
  3. Dowolna implementacja
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu