wszystkie kategorie
Strona główna » Poradniki » Zestawy monitoringu - przegląd nowości w 2021 roku

Kategorie

Nasze Hity

PromocjaMonitoring domu 6x kamera 4Mpx IR20 Hiwatch Zestaw hybrydowy

Monitoring domu 6x kamera 4Mpx IR20 Hiwatch Zestaw hybrydowy

2 396,00 zł1 749,00 zł brutto1 421,95 zł netto
PromocjaHitZestaw do monitoringu IP 4 Kamery 4Mpx IR30m + Switch POE

Zestaw do monitoringu IP 4 Kamery 4Mpx IR30m + Switch POE

2 289,00 zł2 249,00 zł brutto1 828,46 zł netto
PromocjaZestaw monitoringu sklepu kamery IP Dahua 5Mpx PoE

Zestaw monitoringu sklepu kamery IP Dahua Full HD

5 719,00 zł3 325,00 zł brutto2 703,25 zł netto

Zestawy monitoringu - przegląd nowości w 2021 roku

Zestawy monitoringu - przegląd nowości w 2021 rokuData dodania: 12-01-2021

Monitoring w dzisiejszych czasach to idealne rozwiązanie, które pozwoli zabezpieczyć nasze mienie przed włamaniem, kradzieżą i innymi niepożądanymi zdarzeniami. Kamery można wykorzystać do monitoringu domu, firmy, obiektów publicznych, sklepów i wielu innych. Co roku na rynku monitoringu pojawiają się nowe kamery, które charakteryzują się lepszą technologią i lepszymi parametrami. W poniższym artykule przedstawimy najnowsze zestawy monitoringu, które pojawiły się na początku 2021 roku.

 

Spis treści:

 • Monitoring co to jest?
 • Kamery do monitoringu - dlaczego warto w nie zainwestować?
 • Zestawy monitoringu - nowości 2021


Czym jest monitoring?

 

Monitoring co to jest?

Monitoring pozwala przede wszystkim zabezpieczać każdą posesję oraz budynek przed niepożądanymi zdarzeniami. Do niebezpiecznych sytuacji można zaliczyć włamanie oraz kradzież, których w Polsce z roku na roku jest niestety coraz więcej. Monitoring składa się z kilku urządzeń, które pozwalają uzyskać obraz na żywo z konkretnej kamery. Dzięki nowoczesnej technologii można uzyskać obraz z kamery w dowolnym miejscu na świecie i w dowolnym czasie. Możemy być na wakacjach i mieć ciągłą kontrolę nad bezpieczeństwem naszej posesji. Monitoring pozwala również reagować na niebezpieczne zdarzenia - wysyła powiadomienia do właścicieli oraz do firmy ochroniarskiej.


Czy warto inwestować w monitoring?

Kamery do monitoringu - dlaczego warto w nie zainwestować?

Założenie kamer wizyjnych w domu, sklepie, magazynie i w wielu innych budynkach daje możliwość poczucia większego bezpieczeństwa. Kamery założone w wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz pozwalają mieć stały wgląd na to co dzieje się dookoła naszego mienia. 

W każdym domu jednorodzinnym powinny znaleźć się urządzenia, które kontrolują bezpieczeństwo domowników. Najczęściej wybierane są kamery do domu lub systemy alarmowe. Kamery rejestrują obraz podczas naszej nieobecności w domu, jak i obecności. Możemy spokojnie wyjechać w podróż służbową, na wakacje lub długi weekend. Z każdego miejsca na świecie możemy zobaczyć co dzieje się na naszej posesji, dzięki najnowszej technologii. Najważniejszym zadaniem monitoringu jest ochrona naszego domu, mienia oraz domowników przed niebezpiecznymi zdarzeniami i osobami. Monitoring zainstalowany na naszej posesji daje możliwość bardzo szybkiej reakcji w sytuacji, w której wykryje on podejrzane działania lub próbę włamania. 

Kamery wizyjne nie tylko powinny być montowane w domach jednorodzinnych, ale i również w budynkach wielorodzinnych (blokach, kamienicach), firmach, szkołach, obiektach publicznych i wielu innych. Wszystkie wymienione przykłady narażone są w takim samym stopniu na wystąpienie niebezpiecznych zdarzeń, jak np. włamanie. Dlatego do ich ochrony świetnie nadaje się wysokiej klasy monitoring. Kamery przemysłowe pozwolą monitorować sytuacje, które mają miejsce podczas godzin otwarcia firm, sklepów i obiektów publicznych, jak i również kontrolują to co dzieje się w momencie ich zamknięcia. Często zdarza się, że firmy oraz sklepy, które nie posiadają żadnego monitoringu dowiadują się za późno o próbie włamania lub kradzieży. Dodatkowo bez monitoringu policja nie jest w stanie odszukać włamywaczy, ponieważ nie mają żadnego dowodu. Dlatego kamery do firm to idealny sprzęt, który zapewni bezpieczeństwo budynku oraz produktów, w momencie wystąpienia niebezpiecznych zdarzeń.


Zestawy monitoringu ranking 2021
 

Zestawy monitoringu - nowości 2021

 

Na początku stycznia 2021 roku pojawiły się w naszym sklepie www.ZabezpieczeniaPoznan.pl  nowe zestawy monitoringu firm Hikvision, Hiwatch oraz Dahua, które cechują się nowoczesną technologią i parametrami. Zestawy idealnie nadają się do monitoringu domu, sklepu, firmy, szkoły i wielu innych budynków. Producenci Hikvision i Dauhua, produkują kamery przemysłowe od kilkunastu lat i są liderami na rynku polskim, jak i zagranicznym. Nasi pracownicy oraz klienci zadowoleni są także z działania sprzętów HiWatch, które są produkowane na wysokim poziomie przez firmę Hikvision. Poniżej przedstawimy kilka zestawów monitoringu, na które warto zwrócić uwagę w 2021 roku.

 


 

 

Monitoring IP idealny do domu, który zapewni bezpieczeństwo posesji, mienia oraz domowników. Zestaw posiada bardzo atrakcyjną cenę i idealnie nadaje się do domów jednorodzinnych z metrażem do 150m2. W zestawie znajdują się 4 kamery IP z rozdzielczością 4 Mpx, funkcjami poprawy obrazu, promiennikiem podczerwieni do 30 metrów oraz obudową odporną na niesprzyjające warunki pogodowe. W komplecie znajdziemy również wysokiej jakości rejestrator Hikvision, którym można zarządzać zdalnie z aplikacji mobilnej. Przedstawione kamery mogą być zamontowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Darmowa aplikacja mobilna Hik-Connect do monitoringu firmy Hikvision umożliwia wywołanie alarmu, przegląd nagrań i podgląd na żywo, zarządzanie kamerami PTZ oraz dwukierunkowe audio.
 

Skład zestawu:

 • Kamera IP DS-2CD1043G0-I Hikvision 4 szt.
 • Rejestrator IP DS7604NI-K1 1 szt.
 • Dysk HDD WD Purple 4 TB 1 szt.
 • Switch PoE Hikvision 1 szt.
 • Komplet wtyków RJ-45

 


 

   

  Wysokiej jakości zestaw monitoringu firmy Hikvision/HiWatch, który idealnie nadaje się do domów o powierzchni do 200 m2. Największą zaletą takiego zestawu możliwość montażu kamer na ścianie lub pod sufitem. Duży zakres obrotu sprawia, że w prosty sposób dostosujemy układ kamer do własnych potrzeb, a szczelna obudowa zapewni ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W zestawie znajduje się 8 kamer w rozdzielczości 4 Mpx, z bardzo szerokim kątem widzenia ok. 117°, detekcją ruchu oraz technologią poprawiającą jakość obrazu w zmiennym świetle. Rejestrator umożliwia nagrywanie obrazu całą dobę przez ok. 2-3 tygodni lub znacznie dłużej przy nagrywaniu na ruch lub wg harmonogramu godzin.

   

  Skład zestawu:

  • Kamera kopułowa Hikvision Hiwatch HWI-T240H (2,8mm) 8 szt.
  • Rejestrator Hikvision Hiwatch 8-kanałowy HWN-4108MH-8P z wbudowanym switchem PoE 1 szt.
  • Dysk WD Purple o pojemności 2 TB 1 szt.
  • Komplet wtyków RJ-45

   


   

    

   Zestaw monitoringu, który bardzo często wybierany jest przez właścicieli firm z metrażem do 100m2. W zestawie znajdują się tym razem 4 kamery kopułowe z szerokokątnym obiektywem i rozdzielczością Full HD. Technologia Starlight zapewnia świetny obraz nawet w znikomym oświetleniu. Kamery posiadają metalową obudowę (IP67), która pozwala umieścić kamerę zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz firmy. Mogą być montowane pod sufitem oraz bezpośrednio na ścianie. Kamery posiadają wbudowany mikrofon, dzięki czemu nie tylko widzimy, ale słyszymy, co się dzieje w monitorowanym obszarze. Ten zestaw monitoringu posiada także podstawową analitykę obrazu, przez co kamera może nas informować o takich zdarzeniach jak przekroczenie linii czy wtargnięcie. Ten zestaw jest polecany przede wszystkim firmom o niewielkiej powierzchni. Zaletą takiego sprzętu jest prosta i intuicyjna obsługa - można go bezproblemowo zamontować i skonfigurować samemu.

    

   Skład zestawu:

   • Rejestrator IP Dahua NVR2104HS-P-4KS2 z wbudowanym switchem PoE x 1 szt
   • Dysk twardy do pracy ciągłej WD Purple 4 TB x 1 szt
   • Kamera IP IPC-HDW2231T-AS-0280B-S2 Dahua - 2-megapikselowa x4 szt.
   • Komplet wtyków RJ-45

    


    

     

    Zestaw monitoringu, który cechuje się lepszymi parametrami kamery od wcześniejszych propozycji. Polecany jest do monitoringu terenów zewnętrznych lub hal o powierzchni większej niż 100m2. Kamery tubowe o rozdzielczości 4 Mpx można zamontować zarówno na suficie, ścianie jak i słupie. Zestaw cechuje się nowoczesną technologią DarkFighter, która powoduje to, że nawet niewielka ilość światła (0,001 lx) generuje kolorowy obraz - ma to znaczenie szczególnie w przyciemnionych pomieszczeniach lub nieoświetlonych obszarach wokół budynku. Przedstawiony monitoring firmy Hikvision posiada już wyższą cenę, natomiast jest lepszej jakości. Kamery wyposażone są w zaawansowaną analitykę obrazu, dzięki czemu otrzymamy powiadomienia nie tylko o przekroczeniu linii lub wtargnięciu, ale także o porzuconym lub zabranym obiekcie. Zestaw dodatkowo umożliwia nagrywanie obrazu całą dobę przez ok. 2-3 tygodnie lub znacznie dłużej przy nagrywaniu na ruch lub wg harmonogramu godzin.

     

    Skład zestawu:

    • Kamera IP DS-2CD2T45FWD-i5Hikvision 4 szt.
    • Rejestrator IP DS7608NI-K1 Hikvision 1 szt.
    • Dysk HDD WD Purple 4 TB 1 szt.
    • Switch PoE Hikvision 1 szt.
    • Komplet wtyków RJ45

     


     

      

     Świetny zestaw do monitoringu domu szeregowego typu bliźniak lub niewielkiego domu wolnostojącego. Dwie kamery obrotowe z dedykowanym uchwytem umożliwiają montaż na rogu lub od frontu budynku, dzięki czemu uzyskujemy szeroki obraz obserwowanego terenu. Zdolność 4-krotnego przybliżenia optycznego pozwala lepiej kontrolować otoczenia bez straty jakości obrazu. W zestawie znajduje się także dysk WD Purple o pojemności 2 TB, dzięki czemu możemy nagrywać bez przerwy przez ok 3-4 tygodnie oraz dwie karty microSD o pojemności 32 GB, pozwalające nagrywać obraz w momencie awarii sieci internetowej. Zestaw umożliwia rozbudowę w przyszłości o kolejne 2 kamery IP.

      

     Skład zestawu:

     • Kamera obrotowa Hikvision Hiwatch HWP-N2204IH-DE3 2 Mpx z uchwytem mocującym 2 szt.
     • Rejestrator Hikvision Hiwatch 4-kanałowy HWN-4104MH-4P z technologią PoE i maksymalną obsługiwaną rozdzielczością 8 Mpix
     • Dysk WD Purple 2 TB 1 szt.
     • Karta microSD 32 GB Goodram 2 szt.
     • Komplet wtyków RJ-45

      

     Jeżeli interesują Cię zestawy monitoringu to zachęcamy do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi specjalistami na czacie lub telefonicznie.
      

      


     Przeczytaj również

     Komentarze (0)

     Przejdź do strony głównej
      0Koszyk
      0Ulubione