JESTEŚMY NA YOUTUBE SPRAWDŹ
Szukaj
Kontakt
0Koszyk
Możemy pomóc? Zadzwoń 507-237-287
wszystkie kategorie
Strona główna » Poradniki » Dahua - kamery domowe - ranking

Dahua - kamery domowe - ranking

Dahua - kamery domowe - ranking Data dodania: 19-05-2022

kamery-dahua-ranking

 

Jeśli przeglądasz oferty i chcesz odpowiednio dopasować monitoring domu możesz spotkać wielu producentów sprzętu. Kamery i rejestratory Dahua w znaczący sposób zwiększają bezpieczeństwo domu i firmy. Kamery Dahua nie tylko rejestrują osoby i potencjalnych złodziei, ale umożliwiają stworzenie inteligentnej sekwencji zdarzeń, która przyspiesza przeglądanie nagrań lub pozwala optymalizować działania w firmie. Poniżej przygotowaliśmy zestawienie prezentujące solidne kamery do monitoringu, które układamy zależnie od posiadanego budżetu. Zakładamy, że montujemy kamery w domu wolnostojącym lub bliźniaku. Kamery IP marki Dahua, montowane będą na rogach budynku na wysokości ok 3 metrów. Dodatkowo jako opcja kamery wewnętrzne.

 

 

Kamery do monitoringu Dahua - wersja ekonomiczna

KAMERY-DAHUA-EKONOMICZNE

 

Kamery Dahua 2 MPx podstawowe. Nasze kamery podstawowe posiadają widoczność w nocy od 30 do 50 metrów, podgląd zdalny z urządzeń mobilnych, natomiast obsługa jest prosta i nie wymaga fachowej wiedzy. Nie ma wymagań co do preferencji obudowy kamery. Oznacza to, że na zewnątrz budynku możemy zamontować tuby czy kopuły. Kamery IP Dahua łączone są za pomocą przewodu ethernet. Oznacza to, że zarówno video jak i zasilanie przesyłane są po jednym przewodzie. Powoduje to, że instalacja i konfiguracja monitoringu jest prosta nawet dla laika.

 

Kamery domowe dahua:

 

 

Modele powyżej to jedne z najtańszych modeli kamer IP, sugerowane do monitoringu na krótkiej odległości. Znajdą zastosowanie jako kamery na dom, kamery przed wejściem do budynku, lub kamery do garażu. Powyższe modele, wymagają rejestratora z dyskiem twardym. W przeciwnym razie, będą służyły głównie jako podgląd bieżący, bez opcji zapisu.

 

 

Kamera IP Dahua z kartą pamięci i mikrofonem:

 

Model powyżej to kamera z wyższej serii, doskonale sprawdzi się jako estetycznie zamontowany monitoring domu. Dodatkowym atutem jest możliwość montażu karty pamięci, wewnątrz urządzenia i wbudowany mikrofon. Kamera Dahua 2231, obsługuje również prostą analitykę obrazu taką jak przekroczenie linii, wtargnięcie, strefy prywatności. Obudowa kamery jest estetyczna, dzięki czemu budynek będzie wyglądał nowocześnie, natomiast doświetlać Led, wspomoże kamerę w pracy nocnej.

 

 

Kamery do domu Dahua - wersja podstawowa

KAMERY-DAHUA-PODSTAWOWE

 

Kamery 4 MPx, czyli nieco wyższe modele, które zapewniają bieżący podgląd w rozsądnej jakości. W warunkach zewnętrznych preferujemy kamery minimum 4 megapiksele. Poniżej przesyłamy nasze mocno popularne modele, które pozwolą na ochronę budynku w rozsądnej cenie.

Modele powyżej to kamery szerokokątne, natomiast kamera IPC-HFW1431T-ZS-2812-S4 posiada regulowany zoom. Oznacza to, że możemy w dowolnym momencie przybliżyć i oddalić wybrany kadr. Kamery z zoomem, umożliwiają precyzyjne skierowanie w dany punkt. Kamery z motozoomem, są często wybierane na dalszym dystansie, lub skierowane na bramę. Pamiętajmy, że warto aby kamery kierowane w stronę światła lub wjeżdżających pojazdów, posiadały funkcje wspierające takie jak HLC, BLC. Funkcje te, niwelują zaślepianie kamer.

 

 

Kamery Dahua IP profesjonalne

KAMERY-DAHUA-PROFESJONALNE

 

Kamery 8 MPx, czyli modele posiadające wysoką rozdzielczość, umożliwiają precyzyjny monitoring. Zazwyczaj kamery z tych serii, posiadają szereg udogodnień, takich jak miejsce na kartę pamięci, analitykę obrazu, funkcję dodatkowo wspierające pracę z oświetlaczem podczerwieni. Wybierając kamery 8mpx mamy pewność, że nasz budynek będzie solidnie chroniony, natomiast sama jakość nagrań będzie zadowalająca zarówno w dzień jak i w nocy. Wybrane modele posiadają funkcje odstraszające, dzięki czemu jeśli montujemy urządzenia posiadające funkcje takie jak np.: Dahua TIOC, możemy wydać komunikat na głośnik, który usłyszy osoba w pobliżu kamery. Dodatkowo kamera może posiadać odstraszacz w postaci lampy stroboskopowej imitującej alarm.

 

 

Nasze rekomendowane kamery IP 8 MPx Dahua. Poniżej modele z szerokim kątem widzenia i zasięgiem 30 metrów. Idealnie sprawdzą się jako kamery do domu:

 

 

Zestawy-do-monitoringu-dahua

 

Zestawy do monitoringu Dahua

Jeśli chcesz dopasować samodzielnie system kamer do monitoringu, koniecznie sprawdź nasze gotowe zestawy kamer IP, przeznaczone do samodzielnego montażu. Dahua technology to solidny producent, wybierz poniżej zestaw, który posiada odpowiednią ilość kanałów i unikalnie dopasowaną rozdzielczość dla Twojego budynku. Niezależnie jaki typ kamery wybierzesz, zachęcamy również do kontaktu, celem wyceny i wspólnego dopasowania monitoringu ze specjalistami z firmy Zabezpieczenia Poznań. Jesteśmy przekonani, że wspólnie wybierzemy nowoczesne rozwiązania, które znacząco podniosą poziom bezpieczeństwa Twojego domu czy firmy.

 

Zestawy-do-monitoringu-dahua

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wypróbowania naszej nowej opcji na sklepie, czyli funkcji darmowy konfigurator kamer. Możesz samodzielnie dopasować nie tylko zasięg czy obiektyw i rozdzielczość kamer ale również wybrać zestaw CCTV pod kątem przeznaczenia i miejscu zamontowania urządzeń.

 

konfigurator-monitoringu

 

 

 

Tak oceniają nas klienci w popularnych serwisach internetowych

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem procesu składania i realizacji zamówienia, aby spełnić najwyższe standardy obsługi klienta.

 

altaltalt
Przeczytaj również

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu