Strona główna » Telewizja Przemysłowa CCTV » Akcesoria Monitoring » Switche » BEZ POE » Izolowany moduł do zasilania rejestratora 12V, ATTE, AVIC-50-120-OF
Izolowany moduł do zasilania rejestratora 12V, ATTE, AVIC-50-120-OFIzolowany moduł do zasilania rejestratora 12V, ATTE, AVIC-50-120-OF
Izolowany moduł do zasilania rejestratora 12V, ATTE, AVIC-50-120-OF
Kod EAN: 5902143690207
ATTE
Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży
Powiadom mnie
Zabezpieczenia dobieramy od 2014 roku - nie szukaj dalej, rzetelny dobór i wycena sprzętu.
Rozwiń najważniejsze cechy
Izolowany moduł do zasilania rejestratora 12V, przetwornica DC/DC stabilizująca napięcie, Vin 10...15VDC, Vout 12VDC, Iout 4A, Pout 50W, moduł do zabudowy, typu AVIC-50-120-OF.   Moduł typu AVIC-50-120-OF jest wysokosprawną izolowaną przetwornicą…
  • Recenzje produktu (0)
Izolowany moduł do zasilania rejestratora 12V, przetwornica DC/DC stabilizująca napięcie, Vin 10...15VDC, Vout 12VDC, Iout 4A, Pout 50W, moduł do zabudowy, typu AVIC-50-120-OF.
alt
Moduł typu AVIC-50-120-OF jest wysokosprawną izolowaną przetwornicą DC/DC przeznaczoną do zasilania rejestratorów, dysków sieciowych oraz innych urządzeń wymagających stabilnego zasilania 12VDC pracujących z zasilaczem buforowym, którego napięcie wyjściowe zmienia się w zakresie od 10V...14V w zależności od trybu pracy (akumulator/sieć).
  • zabezpieczenie przeciwzwarciowe wyjścia 12V
  • zabezpieczenie przed przeciążeniem przetwornicy
  • zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją napięcia zasilającego
  • zabezpieczenie przeciwprzepięciowe wyjścia 12V
alt
Przykład zastosowania:
Przykład zastosowania przetwornicy.
Cechy techniczne:
Moc wyjściowa
  • 50W ciągła
Zakres napięcia wejściowego
  • 10÷15V
Napięcie wyjściowe
  • 12V +/-2%
Prąd wyjściowy
  • 4A (prąd ciągły)
Prąd jałowy przetwornicy
  • maks.14mA
Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia
  • 6A – próg zadziałania zabezpieczenia
Napięcie izolacji we/wy
  • 2kV
Zakres temperatur pracy
  • -10°C ... +40°C
Obudowa
  • Brak – konstrukcja otwarta
Wymiary
  • 39 × 76 × 35 mm