Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie
Strona główna » Telewizja Przemysłowa CCTV » Akcesoria Monitoring » Klawiatury i panele sterujące PTZ

Klawiatury i panele sterujące PTZ

Klawiatury i panele sterujące PTZ

Asortyment sklepu online Zabezpieczenia Poznań uwzględnia rozmaite akcesoria dedykowane systemom alarmowym oraz monitoringowi. Wśród polecanych produktów znalazły się także panele sterujące, za pomocą których można zarządzać różnymi funkcjami instalacji dozoru wizyjnego w obiektach. Naszym Klientom polecamy sprawdzone modele klawiatur sterujących takich marek jak BCS, Dahua czy HikVision. Zapewniają one bezproblemowe użytkowanie oraz intuicyjne korzystanie ze wszystkich funkcji i trybów.


 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Zaawansowana klawiatura sterująca, czyli duże możliwości w małym urządzeniu

 

Prezentowane rozwiązania mogą pracować zarówno z systemami analogowymi, jak i cyfrowymi. Szczegóły techniczne są uzależnione od wybranego wariantu klawiatury. Oprócz klawiszy elementami akcesoriów mogą być wyświetlacz, joystick czy przyciski funkcyjne. Kompaktowa budowa i niewielkie rozmiary sprawiają, że zamontowanie klawiatur nie będzie stanowiło kłopotu. Korzyści z ich stosowania są zasadnicze - można sprawniej zarządzać dozorem wizyjnym w obiekcie.

 

Klawiatura sterująca PTZ – kamera pod kontrolą

 

W niektórych instalacjach stosuje się nowoczesne modele kamer typu PTZ. Ich cechą jest możliwość zdalnej zmiany położenia, a także przybliżania i oddalania ujęć. Rozwiązania te są szeroko wykorzystywane w monitoringu miejskim, jak również na terenie rozległych obiektów gospodarczych. Sterowanie kamerą PTZ może odbywać się z wykorzystaniem odpowiedniej klawiatury wyposażonej w joystick i dostosowanej do współpracy z takimi urządzeniami.

 
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu