Szukaj
Kontakt
wszystkie kategorie

Rejestratory BCS 8-kanałowe

Rejestratory BCS 8-kanałowe
Rejestracja obrazu w rozdzielczości HD/Full HD, w różnych technologiach zapisu. Rejestratory cyfrowe 8 kamerowe HDI CVI umożliwiają pracę z kamerami dowolnych innych producentów i gwarantują uniwersalność działania. Rejestratory do monitoringu można wykorzystywać z kamerami zamontowanymi w odległości do 500 metrów bez konieczności wymiany przewodów. Dlatego też rejestratory cyfrowe BCS doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność wymiany sprzętu monitorującego bez ingerencji w system okablowania.

Rejestratory cyfrowe 8 kamerowe HD CVI – uniwersalna hybryda w służbie monitoringu

Technologia analogowa powoli odchodzi w niepamięć, zastępowana systemami monitoringu wykorzystującymi technologię HD. Dla systemów bazujących na analogowych kamerach, rejestratory cyfrowe BCS stanowić mogą element przebudowy systemu, obniżając znacząco koszty wymiany całości. Rejestratory do monitoringu, wykorzystując inteligentne funkcje, pozwalają na dostęp do kamer przez sieć Internet z każdego miejsca na ziemi wykorzystując oprogramowanie komputerowe oraz aplikacje mobilne. Współpracują również z dowolnymi monitorami komputerowymi oraz telewizorami LCD.
 

 
Filtruj po cechach
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu